כמידי שנה, עברו רק כמה חודשים בודדים מהכרזת האייפונים החדשים וכבר מגיעים אלינו שמועות אודות הדור הבא, שיגיע כנראה גם בזוג ולא במכשיר יחיד. על פי שמועות האחרונות אשר הגיעו ממספר מקורות בעבר ועתה מגיעות גם ממקור אמין נוסף, השנה אנו צפויים לראות זוג מכשירי אייפון חדשים, שניהם בעלי מסכים מוגדלים באופן משמעותי מאלו של הדור הנוכחי.

על פי השמועות, שמגיעות מ-Wall Street Journal, מכשיר האייפון הראשון יכלול מסך בגודל שנע בין 4.5 ל-5 אינץ', מה שמשתלב היטב עם השמועות לפיהן מכשיר האייפון הבא יהיה בעל מסך בגודל 4.8 אינץ'. מכשיר האייפון השני, על פי השמועות, יכלול מסך בגודל של יותר מ-5 אינץ', מה שיקפיץ אותו היישר את קטגורית הפאבלטים ויהפוך אותו לאייפון ראשון מסוגו. שני המכשירים יכללו, כך עולה מהשמועות, גוף מתכתי (מה שמשאיר בחוץ את האופציה למכשיר פלסטיק מוזל), וכנראה לא יכללו תצוגה מעוגלת או גמישה.

אין ספק שהגדלת המסך של האייפון זהו צעד נכון ונדרש, שכן עד היום ניתן לספור 8 דגמי אייפון שהיו בשוק, כאשר במרוצת השנים גודל המסך גדל רק פעם אחת וגם כאן מדובר בחצי אינץ' בלבד, בעוד שהיום הסטנדרט למכשירי הדגל הוא 5 אינץ'.