אפל מקשיחה את התנאים למפתחים: החל מה-1 לפברואר 2014, החברה תסרב לקבל לחנות היישומים, יישומים חדשים ועדכונים ליישומים קיימים שאינם מותאמים לגרסה החדשה של מערכת ההפעלה,  iOS 7.

סמלי המערכת ב-iOS 7, עיצוב שטוח.

מערכת ההפעלה החדשה שהושקה בספטמבר השנה, כללה עיצוב מחדש שמעתה דוגלת בעיצוב שטוח שנראה מודרני ונקי יותר. למרות שהיו מפתחים שהספיקו להשיק יישום עם עיצוב תואם ביום השקת מערכת ההפעלה, כמו: שזאם או פייסבוק, ישנם עדיין מפתחים שלוקח להם יותר זמן מאחרים לאמץ את קווי העיצוב החדשים.

החברה מקופרטינו פרסמה בפורטל המפתחים ביום שלישי האחרון כי החל מה-1 לפברואר היא לא תקבל לסקירה יישומים של נכתבו על-ידי שימוש ב-Xcode 5 ושלא מותאמים ל-iOS 7. יש לציין כי היישומים החדשים לא חייבים להיות תואמים לעיצוב החדש, אלא פשוט להיכתב בעזרת כלי הפיתוח העדכניים, אך באותה נשימה מפנה אפל את המפתחים לעמוד ה-'iOS Human Interface Guidelines' המציג את הקווים המנחים לעיצוב יישומים נכון, אשר תואם לעיצוב השטוח שהציגה הגרסה החדשה.

בשימוש בכלי הפיתוח העדכניים ביותר ישנם יתרונות נוספים כמו תמיכה בתהליכי 64-ביט ושימוש בגרסאות העדכניות של ה-APIים השונים אשר מציעים יכולות חדשות של פעולות ברקע, אותה מאפשרת הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.