סמסונג (Samsung) ממשיכה כהרגלה להוציא לשוק מגוון רחב מאוד של מכשירים. הפעם, לפי תוצאות שהופיעו ב-Antutu וגם ב-Geekbench, מדובר בטלפון שוק ביינים חדש שזכה לשם Galaxy C9 (גלקסי סי 9), או SM-C9000, וזה לא המכשיר הראשון בסדרת ה-C של החברה.

אמנם גודל המסך לא ידוע, אבל הרזולוציה לפי המפרט ידועה והיא תהיה FHD. המעבד הוא Qualcomm 652, וזה אומר 8 ליבות במהירות 1.4 ג'יגה-הרץ ושבב גרפי Adreno 510. מה שמעניין הוא שמדובר במכשיר שככל הנראה מוכוון לחלק הגבוה של שוק הביניים, כלומר במונחים שלנו בסביבות ה-2,000 שקלים קצת יותר אפילו: הוא אמור להגיע עם 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה, ועם מצחמה קדמית ואחורית של 16 מגה-פיקסל, בהחלט מעבר לממוצע של שוק הביניים.

תוצאות המבחנים שלו ב-Geekbench – שהן 1,304 נקודות במבחן הליבה היחידה ו-4,366 נקודות במבחן ריבוי הליבות – בהחלט ממקמות אותו בחלק הגבוה מאוד של שוק הביניים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.