לאחר שמועות רבות ואף הדלפות שונות, גוגל (Google) הודיעה רשמית כי מוצרי ה-Android Wear יתמכו באופן רשמי גם בשימוש תחת מוצרי אפל, וכך לראשונה, ניתן יהיה להשתמש בשעונים החכמים כדוגמת Moto 360 ,Huawei Watch ואחרים – עם מכשירי האייפון.

למעשה, גוגל השיקה כבר היום את אפליקציית Android Wear ל-iOS והיא מיועדת לשימוש במכשירי ה-iPhone 5, 5c, 5s, 6 או 6 פלוס עם גרסת iOS 8.2 ומעלה, אולם לעת עתה, רק ה-Watch Urbane של LG תומכת בעבודה עם iOS כאשר בגוגל אומרים כי בקרוב תצא תמיכה לשאר השעונים, וזה כולל גם את הדגמים של סוני, אסוס, סמסונג ועוד.

תחת השימוש באפליקציית Android Wear ל-iOS, ניתן יהיה לבצע כמעט את כל המשימות שיש לבעלי טלפון מבוסס אנדרואיד, וזה אומר קבלת התראות, מעקב אחר פעילויות ספורט, שליחה וקבלת הודעות, פקודות קוליות ועוד, אך סביר כי חלק מהפונקציות לא יפעלו במלואן.

אז כעת, אם אתם משתמשי אפל יש לכם אפשרויות נוספות מלבד ה-Apple Watch, אך האם תהיו מוכנים לנסות את השעונים של המתחרים?

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • user30000z

  מי שהפרטיות חשובה לו שלא יתקין
  הוא שולח לגוגל מידע דרך האפליקציה בטלפון.

  • אודי

   למי שהפרטיות חשובה לו, שלא ישתמש בטלפון חכם לא של גוגל ולא של אפל, שתי החברות שומרות לעצמן את המידע הפרטי של המשתמש.

   • Guy Caspi

    אפל ממש לא

    • יובל שגב

     אז אתה חי בסרט

   • RuR‎

    איזה קטע! גם מייקרוסופט שומרת את המידע הפרטי של המשתמש. טוב, נראה שזה הזמן לקנות טלפון עם טייזן…

 • Now

  אפליקציות?