טרנד האנדרואיד TV גולש גם למקומות פחות צפויים: במקלדת. חברה המכונה Remote Solution מהונג-קונג הציגה ב-CES 2013 מקלדת אנדרואיד TV המשלבת משטח מגע קטן, כמעין טאבלט ומקלדת אלחוטית המחוברת לטלוויזיה.

בדומה לאנדרואיד בסטיק, המקלדת מתחברת לטלוויזיה ומאפשרת ניגון תכנים, גלישה ברשת והורדת אפליקציות על המסך הגדול. השוני העיקרי הוא משטח המגע בגודל 3.5 אינצ’ (480×320) הנראה יותר כמו סמארטפון “הדבוק” בצד ימין, וכולל מסך לשליטה קלה ונוחה יותר בטלוויזיה וכן מקשים מהירים לשליטה בעוצמת השמע, הערוץ ועוד ומהווה שלט רחוק מלא. עם משטח המגע ניתן להשתמש גם כעכבר וירטואלי על המסך, שימוש במולטי-טאץ’ וכן לבצע פקודות קוליות עם המיקורופון הבנוי ובנוסף לכל, גם לנתק את המשטח ולהשתמש בו כמכשיר מדיה נייד.

המפרט מעט חלש בהשוואה לכפולי הליבה ויותר הקיימים כיום, והוא כולל מעבד 720MHz מבוסס Cortex-A5, זיכרון 512 מגה ראם, 2 ג’יגה אחסון פנימי, תקשורת WiFi,Bluetooh ואינפרא אדום לשימוש כשלט אוניברסלי.

החברה עדיין לא מוכרת את המוצר באופן רשמי, ולכן גם תג מחיר עוד אין לו, כך שרק בהמשך השנה ייתכן ונראה את המוצר הסופי.

בעבר, Asus השיקה מוצר מעט דומה בשם Eee Keyboard הכלל מחשב שלם בתוך מקלדת עם מסך מגע. המוצר לא הצליח יתר על המידה ובחברה הפסיקו את שיווקו. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.