רק בתחילת השבוע שעבר התברר כי גוגל החלה לשחרר את עדכון האנדרואיד 4.2.2 למכשיר הנקסוס 4. כעת גוגל משחררת להורדה באופן רשמי את גרסה זו להורדה באופן ישיר למי שעדיין לא קיבל את העדכון המיוחל, אבל לא רק לנקסוס 4 אלא לכלל המכשירים האחרונים.

בין מקבלי העדכונים הם הטאבלטים נקסוס 7 ונקסוס 10 הן בגרסת ה-WiFi והן בגרסת ה-GSM, הגלקסי נקסוס וכמובן הנקסוס 4. את העדכון ניתן להוריד ולהתקין באופן ידני מאתר המפתחים של גוגל, אולם אנו לא ממליצים לעשות זאת למי שאין לו מספיק ידע שכן נדרש לדעת להוריד את הגרסה הנכונה (אם קיימת) וכיצד יש להתקינה.

בינתיים לא ברור מה בדיוק כוללת הגרסא החדשה, והתיאור שלה מסתפק בהבטחה כי הוא "ישדרג את מכשירך לאנדרואיד 4.2.2 Jelly Bean, המשפרת את הביצועים והיציבות”.

אם תהיו סבלניים, את העדכון אתם אמורים לקבל באופן אוטומטי (OTA), או להמתין לרומים המבושלים שוודאי יחלו בקרוב במלאכת הבישול עם העדכון החדש.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.