נראה כי התחרות על הצרכן האירופאי מתחממת – סוני תשיק באירופה מארז מיוחד של קונסולת ה-'פלייסטיישן 4' (Playstation 4) במחיר של 499 יורו, כ-2,400 ש"ח.

המארז , שהופיע באתר של אמזון-צרפת כולל את הקונסולה בצבע שחור עם כונן אחסון בנפח של 500 ג'יגה-בייט, את המשחק Killzone: Shadow Fall, מצלמה וזוג שלטי. הוא מוצע במחיר זהה למחיר בו נמכרת באירופה קונסולת ה-'אקסבוקס וואן' (Xbox One) המתחרה. נזכיר כי באירוע ה-GamesCon האחרון שנערך בגרמניה, הכריזה מיקרוסופט הכריזה כי היא תכלול עם כל הזמנה-מוקדמת של קונסולת ה'אקסבקוס וואן' האירופאית עותק דיגיטלי של משחק הכדורגל FIFA 2014.

אין ספק שהתמורה למחיר שמציע המארז של סוני גבוהה יותר – שכן החברה כוללת בתוכו זוג בקרי DualShock 4, זאת בניגוד למארז של קונסולת ה-'אקסבוקס' שכולל בקר אחד ckcs. המארז מציע חיסכון לא מבוטל של 76 יורו, כ-360 שקל, זאת בחישוב של קניית הבקר, המצלמה והמשחק בנפרד.

 

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • מתן

  הרבה יקנו את הפלייסטישן 4 בגלל שאין את כול המגבלות של מיקרוסופט באקסבוקס וואן

 • אני

  החישוב תמורה פה הזוי.
  נכון, מקבלים עוד שלט וזה יפה ונחמד. אבל המצלמה של סוני לא באותו מגרש משחקים כמו הקינקט.
  בקיצור:
  חובבי סוני? תקנו קונסולה+שלט
  רוצים משחקים אינטראקטיביים עם מצלמה? תקנו אקסבוקס
  ולכל הגיימרים שייקםצו וייתוכחו מה יותר טוב – שמעתי את זה גם בדור הקודם. זה פחות או יותר אותו הדבר (מבחינת יכולת גרפית).
  אני חושב שבעולם המערבי לאקסבוקס יש יתרון תוכן והוא מציעה חבילה אינטראקטיבית שלמה יותר. בארץ כל הפיטצרים האלה גם ככה לא יעבדו, אז זה לא ממש משנה

 • aviranos

  וואלה לא זול בכלללל!!

  • זול, זה דבר יחסי.
   בארץ כנראה המארז הבסיסי יעלה כ-3,500 שקל (במקרה הטוב) אם לשפוט לפי מחירי ההשקה של ה'פלייסטיישן 3'.