אקסל טלקום, נציגת אלקטל מובייל בישראל, ענקית הסלולאר ה- 7 בגודלה בעולם, מכריזה כי היא תחל לשווק בישראל את הסמארטפון הדק והקל בעולם – Alcatel One Touch Idol Ultra – לאחר פסח.

Alcatel One Touch Idol Ultra הנו בעל עובי של 6.45 מ"מ ושוקל 110 גרם בלבד. מלבד היותו דקיק וקל במיוחד, מצוייד המכשיר במערכת ההפעלה אנדרואיד 4.1, מגיע עם מסך מגע של 4.7 אינץ' מסוג HD AMOLED, מעבד כפול ליבה של 1.2 ג'יגה הרץ וזיכרון RAM של 1 ג'יגה בייט.

המכשיר מוצג בימים אלה בביתן אלקטל (Hall 6 Stand 6D30)בתערוכת הסלולאר MWC שנפתחה אתמול (25.2) בברצלונה.

אודות אקסל טלקום
חברת אקסל טלקום, הנמצאת בבעלות קרן ההשקעות שמרוק, עוסקת בפיתוח, ייבוא, והפצה של מוצרים מבוססי טכנולוגיות מתקדמות בתחום הטלקומוניקציה ותקשורת הנתונים, המכוונים לכל רשתות התקשורת הקווית והאלחוטית. החברה מתמחה בפתרונות טלקום, דטה-קום וסלולר, ומייצגת בארץ בין השאר את החברות "אלקטל" בתחום הטלפונים הסלולרים, Doro בתחום הטלפונים הסלולארים לגיל השלישי, "D-link", המתמחה בציוד רשת אלחוטית לבית ועוד.

MWC-2013 Samsung

 

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.