מלבד החומרה, לבעלי ה-Galaxy Note 2 יש כמה דברים נוספים שהם יכולים לקנא ברוכשים הטריים של ה-Galaxy Note 3. סמסונג הציגה במכשיר החדש את ה-Air Command, ממשק המציג תפריט מהיר בעת הוצאת עט הסטילוס S Pen ממקומו. התפריט מוצג בצורת חצי עיגול וכולל מספר פונקציות מהירות כמו חיפוש במכשיר, חיתוך מסך, כניסה לתזכורות ועוד, אך התוספות היותר מעניינות הן האפשרות להציג אפליקציות “צפות” על גבי מסכי הבית ולשנות את גודלן (Pen Window), ובנוסף גם אפליקציה יעודית האוספת את כל הגזירות שלנו במהלך השימוש (Scrapbook, מחברת הדבקות).

בין אם העדכון 4.3 הצפוי למכשיר ה-Galaxy Note 2 יביא את היכולת הזו או לא, כבר עכשיו יכולים ליהנות המשתמשים מהתוספת החביבה הזו בזכות האנשים של XDA. חבר הצוות titooo7 פרסם רום הכולל את החידושים הללו וכן מספר נוספים הקיימים ב-Galaxy Note 3. הרום מבוסס על גרסת האנדרואיד 4.3 שהודלפה לרשת אשר לא נחשבת לגרסה הסופית, לכן ישנם עדיין מספר פונקציות שלא עובדות.

אם אתם חובבי הסיכונים, ניתן לנסות את מזלכם ולהתקין את הרום, אחרת צפו בסרטון שבהמשך.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=w29eHGy4xvI

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • גילי

  היו לי נוט 1 ו – 2 מביניהם ה 2 נתקע הרבה יותר מאשר ה 1 שכמעט לא עשה בעיות.מהירות ההפעלה פתיחת האפליקיציות במיוחד אנשי הקשר – איטיים להחריד. אני יודעת מה הייתי רוצה מה 3 ואני רואה לפי הסרטון שלכם עד כמה הוא נתקע או נזקק לפעול באפליקציות שוב ושוב ושוב עד שהן נענות לפקודות שקיבלו ( או שלא ) . נראה לי שאחכה .ואחכה עוד עוד ..אולי ל נוט 5- 6 ..ולחשוב שכמעט קניתי את ה 3 בהגיעו לארץ .חבל כי פוטנציאל טוב מאד ויצירתיות יש לו – רק הביצוע עדיין בעייתי. חבל .

 • יאיר

  סימן שאתה לא מבין עניין,
  לי יש את הנוט 2 ואני מרוצה מכל רגע!
  נותן לי את כל מה שצריך – ויותר מזה.
  וגם אם יש דיליי מידיי פעם זה בסדר – למרות שאני לא מרגיש בו – ואם האנשי קשר אצלך נפתח לאחר 5 שניות אצלך יש בעיה במכשיר .
  חברה טובה שמשקיעה טוב במכשירים שלה – ורק שתדע שקומץ מגיע לארץ מכל המבחר…

 • אריק

  אתמול שיחקתי קצת עם הגלקסי נוט 3 וזה שוב שכנע אותי(כבעל נוט 1) למה כדאי לזנוח את החברה הזו סמסונג ולו רק בגלל הקרטועים שלו פתיחת אנשי קשר לאחר זמן ארוך(הגלקסי מיני של הבן שלי נפתח באותו זמן) והזנחה של עדכוני גרסה מצד סמסונג. המכשירים שלהם מקרטעים ולא חשוב עם איזו חומרה הם באים. וכל זה בהתחשב שיש לו 3 ג'יגה ראם.