בעלי מכשירי Nexus צפויים לקבל בקרוב עדכון תוכנה שבעיקרו מתרכז באבטחה. משתמשים חדי עין כבר הבחינו שהעדכונים הללו כבר עלו למדור התמיכה באתר של מפעילת הסלולר T-Mobile, ובאופן הדרגתי הם יופצו לכל מכשירי המשפחה, החל מ-Nexus 4 ומעלה.

העדכונים, LMY48M/LMY48P/LYZ28K, לא ישנו את גרסת המערכת ההפעלה והיא תישאר 5.1.1. זאת בהתאם להודעה של גוגל (Google) מוקדם יותר השנה, בעקבות באג ה-Stagefright, על תוכנית עדכונים אגרסיבית יותר וכי עדכוני אבטחה קטנים יופצו מדי חודש למכשירי הנקסוס, ואף תעדכן מדי חודש את יצרניות החומרה השונות עם התיקונים של סיכוני האבטחה להם חשופים מכשירים לא מעודכנים. בתחילת חודש אוגוסט הגיע העדכון הראשון כחלק מהתוכנית החדשה ועתה נראה כי זהו העדכון השני.

העדכון יהיה זמין ׳להורדה מהאוויר׳, והוא יגיע בגדלים שנעים בין 8-30 מגה-בייט בהתאם למכשיר. הגדול ביותר, 30 מגה-בייט, מיועד ל-Nexus 6. העדכון כולל גם מספר תיקוני באגים.

 

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.