עם מצלמת הסמארטפון שכל כך נגישה, אי אפשר להתעלם מהשימוש שכולנו אוהבים – לעשות פרצופים למצלמה. אבל מה עם קצת אפקטים ועיוותים? לקחנו 5 אפליקציות למערכת האנדרואיד ו-iOS והשתמשנו בהם מול המצלמה. זה מה שיצא:

Face Effects
למרוח פרצופים זה נחמד, אבל Face Effects תראה לנו את השינוי בין הפרצוף המקורי למעוות ותאפשר לנו לשמור זאת כסרטון קצרצר. תחילה נגדיר את מיקום העיניים והפה, ולאחר מכן נבחר מתוך התבניות המוגדרות מראש איזה סוג עיוות נרצה. גם נוכל להוסיף מריחות משלנו ולתקן כמה מהם באמצעות מחק ובשמירת התמונה נוכל לבחור כמה מעוות אנחנו רוצים אותה. ישנם מספר לא קטן של אפשרויות בעריכה, נוכל למחוק חלק מהשינויים ולהוסיף עיוותים מתיבת הכלים הקיימת.

השורה התחתונה: פשוטה ומהנה

המחיר: חינם. להורדה: Android

Face Changer
אפליקציה חביבה לשינוי הפרצוף והוספת אביזרים. ניתן למרוח ולגרור מקומות מסוימים בפרצוף, להגדיל ולהקטין ויש לה גלריית אביזרים די גדולה הכוללת פאות, שפמים, משקפיים, שיניים ועוד. היא מאפשרת לטעון תמונה ישירות מהגלריה או לצלם במצלמה ובנוסף יש לה חיפוש למפורסמים כך שנוכל לבצע חיפוש קצרצר (באנגלית) ולערוך כאוות נפשנו. אם נרצה נוכל גם להתעלל קלות בחברינו בפייסבוק ולמשוך את תמונת הפרופיל שלהם, אבל אל תתפלאו אם אחר”כ הם כבר לא ירצו לדבר איתכם.

שמירת התמונות מעט פחות איכותית ונוסף כיתוב אוטומטי של האפליקציה בכל תמונה, אך כן נוכל לשתף אותם ישירות לחברים בפייסבוק, וואטסאפ ועוד.

השורה התחתונה: השימוש הקלאסי

המחיר: חינם. להורדה: Android

Face Changer

CamWOW
אם אין לכם סבלנות להתעסק עם אפליקציות שכוללות אפשרויות רבות ותפריטים מסובכים, וכל זאת בשביל לעצב פרצוף, הרי ש-CamWOW בשבילכם. פשוט בחרו את העיוות אותו תרצו, ולחצו על כפתור הצילום. ניתן לבחור מתוך אינספור אפשרויות עיוות, כאשר ניתן לראות עד 4 אפשרויות שונות על מסך אחד ולבחור אחת מהן למסך מלא. ב-iPad, כמובן, ניתן לראות הרבה יותר מארבע אפשרויות על מסך אחד. ומה יותר כיף מאשר להתעוות עם המשפחה או החבר'ה? בשביל זה ניתן גם לבצע עיוותים ולצלם עם המצלמה הקדמית של המכשיר, עבור ההנאה המרובה ביותר. היו מסוגלים לצחוק על עצמכם, וההנאה המירבית מהאפליקציה מובטחת.

השורה התחתונה: לעצלנים

המחיר: חינם. להורדה: iOS

CamWOW

Face Off
לאפליקציה זו יש יכולת מגניבה – להשתיל את התמונה בתוך פרצוף של מישהו אחר. אמנם בתחילה היא מעט מטעה, שכן האפשרות הבסיסית שלה היא לקחת תמונה ולעוות את הפרצוף, למרוח ולסובב. אך לחיצה על כפתור ההגדרות פותח לנו מיני תפריט ומשם אייקון קטן המכונה Face Off. ניתן להשתיל את הפרצוף על מגוון גדול מאוד של תבניות מוכנות מראש כמו נשיא ארה”ב, המונה ליזה, דוגמניות בפוזות שונות, האפיפיור, סופרמן ועוד. אחרי שערכנו, נוכל לשתף את התמונה במייל או ברשתות החברתיות, ואם נרצה נוכל להמשיך ולערוך את התמונה בסיוע של אפליקציה נוספת. מעט מעצבן אלו הפרסומות בכל מקום.

השורה התחתונה: סלברטי בקליק

המחיר: חינם. להורדה: Android

 

Face Off app

Facetune
אם חיפשתם יותר מאשר להפוך תמונות תמימות למצחיקות, ולערוך תמונות כמו מקצוען אז הכירו את Facetune הישראלית. זוהי אפליקציה המספקת אוסף כלים לעריכת וליטוש תמונות פנים באופן מקצועי. באמצעותה ניתן להעלים קמטים ופגמים, לשנות צבע שיער, להלבין שיניים, תיקון עיניים אדומות, שינוי צבע האור ועוד. השימוש בה פשוט למדי וניתן לטעון תמונות ישירות מהגלרייה האישית, לבחור מהסרגל מהו הכלי שאיתו אנו מעוניינים לעבוד ולהחיל את השינוי.

השורה התחתונה: פוטושופ בסמארטפון

המחיר: $1.99. להורדה: iOS

תמונות: luca_76

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.