משחק התפקידים DIablo II יחגוג השנה את הולדת ה-16, ולמקרה שתהיתם – כן, שרתי המשחק שלו עדיין מלאים בשחקנים. המשחק קיבל תמיכה בצורת טלאים במשך הרבה מאוד שנים אחרי ההשקה, והאחרון מבניהם הגיע אלינו בנובמבר 2011 – יותר מעשר שנים אחרי ההשקה הראשוני. כעת מגיע אלינו טלאי חדש שרומז כי תוכן חדש לגמרי עשוי להגיע למשחק הוותיק.

טלאי 1.14 של Diablo II לא הוסיף או שינה תוכן בתוך המשחק אך וידא כי הוא עובד ללא בעיות על מערכות הפעלה מודרניות כמו Windows 10 ו-Mac OSX. בנוסף, בליזארד הכריזה כי היא עובדת על מערכת חדשה למניעה צ'יטים בתוך המשחק.“ישנה קהילה גדולה מאוד מסביב לעולם המשחקת ב-Diablo II ואנו מודים לכם שאתם ממשיכים לשחק ולחסל איתנו.” כתבה בליזארד . “המסע הזה התחיל בכך ש-Diablo II רץ על פלטפורמות מודרניות, אבל זה לא  מפסיק כאן. נתראה בהרפתקאה הבאה.”

זהו בהחלט מרשים לראות כי בליזארד דואגת גם למשחקים הוותיקים בו בזמן שהיא ממשיכה להשיק משחקים חדשים ומודרניים ואפשר בהחלט לצפות מהחברה להמשיך ולעדכן את המשחק בעתיד.

במקביל, בשבוע האחרון רצה שמועה כי גם Warcraft 3 עומד לקבל טלאי חדש אחרי 5 שנים של חוסר פעילות, עם אותה גישה בערך: טלאי ראשון להנגשת המשחק עבור מערכות הפעלה מודרניות עם תוכנית להמשיך ולתמוך במשחק.

פורסם לראשונה באתר Vgames