חברת 012 מובייל (012mobile) מגיבה לתחרות מגולן טלקום ורמי לוי ויוצאת היום במבצע ראשון מסוגו: 39 שקלים ללא הגבלת זמן החבילה.

החבילה כוללת שיחות והודעות SMS ללא הגבלה, גלישה בנפח 3 ג’יגה-בייט ו-500 דקות שיחה לחו”ל. למעוניינים, מוצעת חבילה בנפח גלישה של 5 ג’יגה-בייט ב49 שקלים לחודש. המבצע מוגבל להצטרפות עד ה-16 לינואר או עד 10,000 מצטרפים ראשונים.

איציק בנבנישתי, משנה למנכ"ל פרטנר ציין כי: "מנויי הסלולר מתפתים כיום להצעות תעריפיות אטרקטיביות, לתקופה קצרה וקצובה אשר לאחריה המחיר עולה עד מאות אחוזים. ההצעה הניתנת כיום ע"י mobile012 מאפשרת להתנהל בתנאי ודאות כאשר ההוצאה על שירות הסלולר קבועה, אינה משתנה ומשתלמת במיוחד".

אמנם בגולן טלקום וברמי לוי ניתן למצוא חבילות דומות, כמו חבילה ללא הגבלה ב-37 שקלים בגולן (קו שני ב-2 שקל), אולם עד כה רוב החבילות הללו היו מוגבלות למשך שנה אחת, דבר הדורש מהלקוחות לבדוק כל זמן מה למבצעים חדשים.

אפשר להעריך בזהירות כי התקדים של 012 מובייל יביא את שאר החברות להצעות דומות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.