סמסונג (Samsung) מצטרפת לבהלת הסרט החדש בסדרת 'הנוקמים', שמכונה 'הנוקמים עידן אולטרון', והיא הודיעה על השקת מהדורה מיוחדת של טלפון הדגל החדש שלה, ה-Galaxy S6 Edge, שחורגת מצבעי הלבן פנינה והשחור ספיר הסטנדרטיים ומעוצבת בהשראת טוני סטארק, הלא הוא איירון מן (Iron Man).

הטלפון החדש והמרשים יגיע בצבעי אדום וזהב, כאשר גוף המכשיר יהיה צבוע באדום מטאלי, ואילו הכפתורים הפיזיים, המצלמה והמסגרת ייצבעו בזהב בוהק. בנוסף, על גב המכשיר מוטבע סמל המסיכה של איירון מן.

מעבר לזה, מציעה סמסונג ערכת נושא שכולה איירון מן, והיא כוללת גופנים, טפטים ואייקונים בהשראת גיבור העל. בנוסף תצייד סמסונג את המכשיר במגן מיוחד שימנע שריטות, מטען אלחוטי וזיכרון פנימי של 64 ג'יגה-בייט. המהדורה המיוחדת תושק כבר מחר בקוריאה, ואילו במהלך החודש הבא גם בסין ובהונג קונג. בזה זה ככל הנראה יסתכם, כי כאמור מדובר בדגמים בודדים וחד פעמיים, כך שאם יש לכם חבר שמטייל במזרח הרחוק – זה הזמן לבקש ממנו טובה.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • Yossi Cohen

  מה קרה אף חברה לא יכולה להרחיב טיפה אופקים וגם לפתח ממשק סטייל איירון מן?

 • חיים

  ייתכן כי יימכרו כמה מאות מכשירים כאלה, ואולי אפילו זה יגיע לכמה אלפים בודדים מאחר ועל פי התמונה המפורסמת הכתבה, בצד האחורי של המכשיר בקצה התחתון שלו ניתן לראות את המספר ״0001״ שכנראה מייצג ואומר כי זה המכשיר הראשון בסדרה במוגבלת השאת אשר מוגבלת בכמות שלה, בגלל שיש 4 ספרות, ניתן לשאר כי יהיה כמה אלפי-יחידות למהדורה במוגבלת הזאת.

 • #android lover#

  חחח רעיון מצחיק, כמה כאלה הם מתכננים למכור?

  • Osher Abergel

   תהיה בטוח שהרבה, יש המון מעריצים של Marvel שישמחו מאוד לקנות אותו.