זינגה (Zynga), מי שהייתה במשך תקופה ארוכה מלכת המשחקים של פייסבוק (Facebook), אך פספסה במידה מסוימת את המעבר למובייל, עושה סימנים של חזרה, ועושה זאת בדרך הכי בטוחה שלה.

קבלו את FarmVille 2: Country Escape, גרסה חדשה של משחק החווה הפופולרי עד מאוד של החברה שעבר התאמה מיוחדת לסביבת המובייל וזמין להורדה ב-Google Play (עבור מכשירי אנדרואיד בגרסה 4.0.3 ומעלה), וגם ב-AppStore (עבור גרסאות iOS 5.1 ומעלה, כך שלא ממש אמורה להיות בעיה לאף אחד ממחזיקי מכשירי ה-iPxx).

אנחנו כמובן לא הולכים לתאר לכם את המשחק, אבל מכל מה שהחברה מספרת לה נדגיש את העובדה שניתן לשחק אותו באופן מקוון ולא מקוון באותה מידה, כך שהסנכרון נעשה מול השרתים של זינגה בעת שמתחברים אליהם, אבל בינתיים הנתונים נשארים ככל הנראה במכשירים.

והנה הסרטון הרשמי של המשחק שתוך כמה ימים בלבד כבר רשם כמה מאות אלפי הורדות בשתי החנויות כאחת. לחווה יש עדיין כוח משיכה חזק מאוד כך מתברר…

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.