המותג קפה טורקי עלית של חברת שטראוס, המקדם בשנים האחרונות את המודעות לקשר שבין צריכת קפה  שחור ופעילות ספורטיבית, עומד מאחורי אפליקציה חדשה בעברית,  ראשונה מסוגה, המאפשרת לבחור  בין שני סוגי אימונים: אימון משולב כוח ואירובי או אימוני ריצה .

תכניות האימונים פותחו על ידי עופר קיס, פיזיולוג ומאמן כושר מוסמך.

האפליקציה – zuzu – תציע לקהל הרחב – מספר אופציות של אימונים:

אימונים אישיים עם מאמן וירטואלי: האימונים האישיים מותאמים לפי מגדר, סוג האימון המועדף (ריצה / כוח וכו'), גובה ומשקל.

אימונים קבוצתיים בחינם עם מדריך כושר מוסמך שיתקיימו בנקודות מפגש מוגדרות וקבועות מראש ובפריסה ארצית ב 12 ערים בארץ.

מדובר באפליקציה קלה לשימוש וידידותית למשתמש, אשר בונה לכל אחד ואחת תכנית אימונים רציפה למשך – 15 שבועות. התכנית מותאמת לפי נתונים אישיים שיכניס המשתמש למערכת. האפליקציה תדע גם להתאים את מבנה האימונים ועצימותה לאורך התקופה וזאת ע"י משוב שייתן המתאמן בסוף כל אימון ואימון.  האפליקציה תאפשר לבחור בין אימוני ריצה לאימונים משולבים של כוח ואירובי, תתריע על אימונים מתקרבים, תתזכר, תעודד ותאפשר לשלב בשבועות מתקדמים אימונים עם מתקני הכושר בגנים הציבוריים.

מבחינת האימונים הקבוצתיים בשלב הראשון ניתן להירשם לאימונים – ב-12 ערים ברחבי הארץ: ירושלים, תל אביב, רמת גן, ראשון לציון, רעננה, באר שבע, חיפה, חדרה, בת ים, נתניה, כפר סבא ופתח תקווה. ההרשמה היא על בסיס מקום פנוי.

קרא עוד:  גרסה 77 של Chrome מאפשרת לשלוח קישור בין המכשירים

להורדה: אנדרואיד

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.