שנה קשה עברה על ZTE בעקבות פרשת החרם האמריקאי. האם היא עומדת לצאת לדרך חדשה ב-IFA 2018? לפחות לפי החברה היא בהחלט תנסה להשתמש בתערוכה כקרש קפיצה חדש. היא הכריזה שהיא תציג לראווה את טכנולוגיית הדור הסלולרי החמישי שלה, ויותר מכך, היא אף שחררה טיזר לפיו היא תציג סוף סוף באופן רשמי את Axon 9 שיציע תמיכה מובנית ב-5G – וזה אך טבעי עבור חברה שהיא אחת החלוצות בתחום התשתית לרשתות החדשות הללו שאמורות להגיע לשוק באופן מסחרי במהלך 2019.

לפי ההערכות Axon 9 יהיה מכשיר דגל וזה אומר בדור הנוכחי שהוא יהיה מבוסס על המערכת על שבב Snapdragon 845 – וזו גם הסיבה שהוא התעכב כל כך הרבה זמן. הוא יהיה מצויד במסך 6 אינץ' ללא מגרעת ביחס היבט של 18.5:9 וברזולוציה של 2960×1440 פיקסלים שמובילה לצפיפות גבוהה של כ-550 פיקסלים לאינץ'.

הוא אמור להיות מוצע בגרסת 4/64 גיגה-בייט זיכרון לצד גרסאות של 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה עם 128/256 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. מאחור ומקדימה אמורות להיות שתי מצלמות: מאחור שתי מצלמות 20 מגה-פיקסל ומקדימה שתי מצלמות 13 מגה-פיקסל.

מעבר לכך יהיה חיישן טביעות אצבע מתחת למסך, סוללת 3,500 מילי-אמפר/שעה ותמיכה ב-Quick Charge 3.0.

האירוע לתקשורת ייערך ב-30 באוגוסט במתחם התערוכה בברלין, אז כמובן גם יתברר האם ההדלפות היו נכונות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.