חברת ZTE הסינית מציעה למכירה את מכשיר ה-Open C אשר רץ על מערכת ה-Firefox OS באתר המכירות eBay במחיר של $99.99. המכשיר שהוכרז בתערוכת MWC 2014 בחודש פברואר, הוא ממשיכו של ה-ZTE Opne, הראשון של החברה אשר רץ על המערכת שלו מוזילה, והוא מספק ביצועים משופרים ואת גרסת המערכת האחרונה.

בעוד עדיין מדובר במכשיר זול, ZTE Open C מצויד במסך 4 אינץ’ עם שבב כפול ליבהSnapdragon 200 1.2GHz, זיכרון 512MB של RAM, מצלמה 3 מגה פיקסל, סוללה בהספק של 1400mAh, מקלט GPS ו-WiFi ואחסון פנימי בנפח 4GB ללא אפשרות הרחבה. מערכת ההפעלה Firefox OS תיגע בגרסה 1.3 האחרונה, יחד עם מגוון יישומים המוטמעים מראש במכשיר. החברה הודיעה כי היא מתחילה את המכירה ישירות באתר eBay, שם ניתן לרכוש את המכשיר ישירות אולם היא מבצעת משלוח רק למדינות מסוימות וישראל אינה בינהן.

למרות המחיר הזול, ZTE כבר מכרה בעבר את הדגם הקודם גם כן ב-eBay תמורת $80. המטרה של מוזילה (Mozilla) כי המחיר יהיה נמוך עוד יותר ויעמוד סביב $50 ואף פחות מכך.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.