יורוקום, אשר מזוהה יותר מכל עם יצרנית הסלולר הפינית נוקיה, הודיעה היום כי התמנתה כנציגה הרשמית של תאגיד התקשורת הסינית הענקית, ZTE.

חברת ZTE  לא מוכרת כאן אצלנו, אך מדובר ספקית עולמית בתחום ציוד התקשורת ונחשבת ליצרנית הסלולר הרביעית בגודלה בעולם. החברה פעילה בלמעלה מ-140 מדינות, עם קצב הגידול השנתי הגבוה ביותר מבין חברות התקשורת בעולם. בניגוד לנוקיה, ל-ZTE מגוון גדול מאוד של מוצרים, ובין המכשירים הבולטים נמצא את Era שיהווה את ספינת הדגל עם מעבד מרובע ליבות מבוסס Tegra 3 ומסך 4.3 אינצ’, וכן את Orbit המבוסס על ה-Windows Phone ונחשב למכשיר מוזל המבוסס על מעבד 1GHz ומסך 4 אינצ’. לחברה גם מגוון מחשבי טאבלטים מבוססי אנדרואיד, נתבים, מודמים , ראוטרים, ציוד קצה סלולרי,  מוצרי תשתיות ועוד.

ZTE משקיעה אחוז ניכר מהמחזור שלה בפיתוח והיא מפעילה כיום 15 מרכזי פיתוח בארה"ב, צרפת, שבדיה, הודו, סין הכוללים כ 30 אלף עובדים. בכך מתכוונת ZTE להפוך לאחת ממובילות השוק גם בחדשנות. אחד התחומים שקידמה זו כבר באה לידי ביטוי הנה תחום האינטרנט TV, תחום עתידי ומתפתח שגם המפעילות בארץ מגלות בו ענין רב ובו יש ל ZTE היצע גדול של מוצרים ושרותים.

לדברי גרינבוים: " שוק התקשורת עבר שינוי משמעותי במהלך שנת 2012 הכולל בין היתר את כניסת המפעילות החדשות והמפעילות הוירטואליות ובתחילת 2013 עם כניסת חוק ניתוק זיקה המפריד בין עלות ציוד הקצה לעלויות זמן האוויר, יגדל נפח הפעילות של השוק הפתוח."

קרא עוד:  סדרות הטלוויזיה החדשות של LG הגיעו לישראל

בינתיים יורוקום לא הודיעה רשמית אלו מוצרים יושקו בארץ, ויש לזכור כי היא עדיין מייצגת את נוקיה בישראל, מה שיגרום לה לניגוד אינטרסים. ועל זה גינבוים אמר:" מצאנו צורך ביורוקום להיערך  ולבצע התאמות לשינויים בשוק ולהרחיב את היצע המוצרים והשרותים כך שיהיה לנו מענה הולם לכל מפעיל, לכל ערוץ מכירה ובכל רמות המחירים. החיבור עם ZTE ומגוון המוצרים שלה מהווה השלמה מצוינת למגוון המוצרים הקיים והעתידי של Nokia בישראל ואני בטוח שהסנרגיה כתוצאה מפעילויות אלו תהיה גדולה ומשמעותית".

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.