היצרניות הסיניות כבר מזמן לא רק סוגרות פערים, והנה ZTE מוכיחה זאת שוב: החברה הכריזה על Nubia Z9, אשר מציג מפרט שלא היה מבייש את היצרניות הגדולות ואף מצליח להתעלות על כמה מכשירים שזה עתה הושקו.

מלבד העיצוב אותו ניתן לראות בתמונות, ה-Z9 מצויד במסך 5.2 אינץ’ מקצה אל קצה, כלומר (כמעט) ללא שוליים ברזולוציית Full HD, מהמסכים החדשניים ביותר בשוק, מה שהופך את המכשיר לאחד המרשימים שראינו עם עובי של 8.9 מ”מ עם מסגרת מתכתית.

סופר משוכלל

אם כבר דיברנו על המסגרת, החברה גם הטמיעה בה את טכנולוגיה Frame Interactive Technology, או בקיצור FIT, אשר מאפשרת למשתמש להפעיל ולבצע פעולות במחוות. כך לדוגמה יהיה ניתן לפתוח את המכשיר מנעילה על ידי הקשה על צידי המסגרת, הפעלת הסוללה יכולה להתבצע באותו האופן על ידי הקשה כפולה, ומענה מהיר לשיחה על ידי אחיזת המכשיר ביד.

ה-Nubia Z9 רץ על מערכת-על-שבב Snapdragon 810 תומכת 64 ביט מתומן הליבות, יחד עם זיכרון עבודה (RAM) של 3 או 4 ג’גה-בייט בהתאם לדגם. בגבו מצלמה 16 מגה פיקסל עם החיישן האיכותי של סוני מדגם IMX234 Exmor RS ובקדמתו חיישן נוסף 8 מגה פיקסל IMX179 Exmor R הכולל מייצב תמונה BSI עם צילום בזוית רחבה.

http://www.youtube.com/watch?v=hbqQ2sKifxI

אבל זה לא מסתיים כאן, כי ה-Z9 מצויד גם בסוללה חזקה של 2900mAh, שלל הקישוריות השונות כולל יציאת וידאו MHL 3.0 ותמיכה ברשתות LTE 4G, יחד עם אחסון פנימי של 64 ג’יגה-בייט.

קרא עוד:  וואווי הפתיעה: Hongmeng היא לא ממש תחליף לאנדרואיד

המכשיר יושק במספר דגמים כמו  Nubia Z9 Classic, Nubia Z9 Elite, ו-ZTE Nubia Z9 Exclusive כאשר השוני בניהם הוא בכמות הזיכרון הפנימי. המחיר מתחיל ב-3,499 יואן, שהם כ-2,200 שקל ועד 4,499 יואן (2,800 שקל) לדגם היקר ביותר. החברה עדיין לא מסרה מידע האם המכשיר יושק מחוץ לגבולות סין.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.