החזית הסינית האמריקאית הקרה נראית כמתחממת מעט שוב, ו-ZTE עומדת לחזור לתמונה לאחר שתשלם קנס קצת גדול יותר, אבל תוכל בכל זאת לנהל עסקים עם חברות אמריקאיות. זה גם אומר שבחברת הבת נוביה (nubia) אפשר להכריז עניינים כרגיל ולחזור לשגרה, וזו כנראה הסיבה ששרטוטי העיצוב של מכשיר הדגל הבא שלה, nubia Z18, דלפו לרשת.

כפי שניתן לראות בתמונה מטה בנוביה החליטו ללכת, בהיבט של המגרעת, עד הסוף אל המקור, והעיצוב של Z18 דומה מאוד ל-Essentials Phone שכנראה לא יזכה ליורש אמיתי. יחס המסך לגוף, דרך אגב, אמור להיות יותר מ-90%, והשימוש במגרעת קטנה לצורך המצלמה בלבד בהחלט עוזר לכך.

המסך של Z18 יהיה בגודל של 5.99 אינץ' ביחס היבט של 18.5:9, כשרוחב המכשיר אמור להיות 72.54 מ"מ בלבד. המערכת על שבב תהיה Snapdragon 845 והמכשיר יגיע עם 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה לצד 128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. עדיין לא ידוע מה יהיו החיישנים של שלוש המצלמות, שתיים מאחור בסידור אנכי צדדי בערך מעל חיישן טביעות האצבע, אבל הסוללה תהיה בנפח של 3,350 מילי-אמפשר/שעה. מערכת ההפעלה תהיה אנדרואיד 8.0 היישר מהקופסה.

מתי, איפה וכמה? עוד לא ממש ידוע.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.