היצרנית ZTE הציגה את 'Iceberg', שם קוד למכשיר קונספט תוצרת החברה, העשוי זכוכית ממקשה אחת (Unibody), מסך בתצורה של 18:9 ללא שוליים ושתי מגרעות (Notch).

נראה שעם ה-ZTE Iceberg, מכשיר הקונספט שהוצג במגזין iF World Design Guide, היצרנית בוחנת מספר רעיונות עיצוביים כשגוף המכשיר כאמור עשוי בטכניקה מיוחדת במסגרתה מתיכים שתי שכבות זכוכית לכדי מקשה אחת, טכניקה המקנה לגוף המכשיר מראה אחוד וללא חיבורים. החברה נעזרה בטכניקה זו על מנת להקנות למכשיר עיצוב ייחודי בו גוף המכשיר הינו מעוגל אך ישנם קצוות זכוכית המקנות לו מראה מרובע יותר.

Iceberg

בהתאם לטרנד הנוכחי גם מסך מכשיר ה-Iceberg הוא בתצורה של 18:9, אך בניגוד ליצרניות אחרות למסך אין שולים עליונים ותחתונים, אך זה כן ניחן בשתי מגרעות – כשהעליונה מאחסנת בתוכה את המצלמה, חיישן הקרבה והתאורה והרמקול והתחתונה הרמקול נוסף והמיקרופון. שאר חלקי המכשיר נראים רגילים לחלוטין כשבצידו האחורי ניתן למצוא מערך מצלמות כפול בחלקו השמאלי עליון ובמרכז את קורא טביעת האצבע, כשתחתיו הסמליל של החברה.

משום שמדובר במכשיר קונספט ולא במוצר סופי לא נמסר מ-ZTE מהו מפרט המכשיר או חלון ההכרזה, אך צפוי כי מכשיר ה-Iceberg יועד לשוק בינוני-גבוה ויושק בהמשך השנה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.