כשלושה חדשים לאחר השקתו הגלובלית, מגיע ה-Blade S6 של ZTE גם לישראל. מדובר במכשיר לשוק הביניים שמצויד במסך IPS בגודל 5 אינץ' ומציע רזולוציית HD. המערכת על שבב עליו מבוסס המכשיר היא ה-Snapdragon 615 של קוואלקום (Qualcomm) שמכילה שמונה ליבות Cortex-A53 בשיטת big.LITTLE: ארבע ליבות במהירות 1.7 ג'יגה-הרץ וארבע במהירות 1.0 ג'יגה-הרץ.

המכשיר, שעוביו 7.7 מ"מ ומשקלו 134 גרם, מצויד ב-2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, ויש חריץ הרחבה שמאפשר להוסיף עוד 64 ג'יגה-בייט לכל היותר. כנו רוב המכשירים שמגיעים לשוק, במיוחד מהשוק הסיני, גם ה-Blade S6 תומך בשני סימים. המכשיר תומך ב-LTE, ב-WiFi עד 802.11ac ובבלוטות' 4.0.

המצלמה האחורית מבוססת על חיישן של סוני (Sony) בגודל של 13 מגה-פיקסלים עם מבזק LED, והקדמית מצוידת בחיישן 5 מגה-פיקסלים. הסוללה היא בנפח עבודה של 2,400 מילי-אמפר/שעה, והיא איננה ניתנת להחלפה – כלומר גוף במעטפת אחודה. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 5.0.1 שמעליה הממשק הקנייני של החברה MiFavor 3.0.

הממשק הזה של ה-Blade S6 מוסיף תמיכה במחוות שונות, כגון הפעלת הפנס על ידי שקשוק הטלפון, הפעלת המצלמה על ידי סיבוב המכשיר למצב אופקי, הפיכת המכשיר להשתקת צלצול וכדומה. בנוסף, הכנסת המכשיר לכיס תנעל את המסך באופן אוטומטי, כברירת מחדל.

יורוקום, היבואנית של ZTE בארץ, מציעה את המכשיר בחנויות תמורת 1,599 ש"ח.