לאחר שהושקו בארץ מספר מכשירים בינוניים של ZTE, מתפנה יורוקום להשיק לראשונה מכשיר מהסדרה הגבוהה של  היצרנית הסינית, ה-ZTE Axon Mini שהוכרז באוקטובר האחרון ומצויד במסך הרגיש לעוצמת הלחיצה.

מדובר במכשיר פרימיום מסדרת היוקרה של ZTE המעוצב בגוף אלומיניום. הוא מצויד במסך 5.2 אינץ’ ברזולוציית Full HD מסוג SuperAMOLED הקעור לצדדים (2.5D) אשר כאמור רגיש לעוצמת הלחיצה, בדומה ל-3D Touch הקיים במכשירי האייפון 6s כאשר לחיצות חזקות יאפשרו ביצוע פעולות נוספות כגון פתיחת תפריטים, דפדוף בגלריה ועוד.

ה-ZTE Axon Min רץ על שבב מתומן הליבות Snapdragon 615 Octa Core המשולב עם 3 גיגה-בייט של זיכרון עבודה (RAM) ושבב גראפי Adreno 405 לצד אחסון פנימי של 32 גיגה-בייט עם אפשרות הרחבה בכרטיס microSD עד 128 גיגה-בייט נוספים. המצלמה האחורית היא 13 מגה פיקסל והקדמית היא 8 מגה פיקסל והסוללה היא בהספק של 2,800mAh. ישנן מספר אמצעי אבטחה כמו חיישן טביעות אצבע, סורק טביעת עיניים או מזהה קולי המוטמעים בממשק הייעודי של החברה הרץ על מערכת האנדרואיד 5.1.

מחירו הממולץ של הטלפון עומד על 2,299 שקל והוא זמין לרכישה בחנויות הסלולר ובקרוב גם במפעילות. מעבר לים אגב, הוא נמכר בעבור 299 דולר (לפני מיסים).