אסוס (Asus) השיקה גרסה חדשה וזולה יחסית של טלפון הסלפי שלה, ZenFone 4 Selfie Lite. הטלפון החדש מתרכז כמו 'האח הבכור' באיכות צילומי הסלפי. הוא מגיע עם אותה טכנולוגיה קניינית בשם SelfieMaster שמיועדת לשימוש בצילום בעת מצב דיוקן, וכוללת מצב ייפוי אוטומטי מקצועי, כך לפחות לפי החברה. הטכנולוגיה הזו מלווה את המצלמה העיקרית של המכשיר, כשבמקרה הזה מדובר במצלמה הקדמית. זו מצוידת בחיישן 13 מגה-פיקסל והיא מסוגלת לבצע צילומי סלפי בפנורמה בגודל של 140 מעלות.

גם המצלמה האחורית מצוידת בחיישן בגודל 13 מגה-פיקסל שמגיע עם מייצב תמונה אלקטרוני על שלושה צירים לצורך צילומי וידאו קופצניים פחות.

ZenFone 4 Selfie Lite מגיע עם מסך IPS בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציית FHD. המערכת על שבב חלשה יחסית, ומכאן כנראה מגיעה סיומת ה-Lite שלו – מדובר ב-Snapdragon 435 שמלווה ב-2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-16/32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. הסוללה היא בגודל של 3,000 מילי-אמפר/שעה, ומגירת הסימים יכולה להכיל שני ננו-סים וכרטיס זיכרון ביחד. הממשק הוא ZenUI 4.0 מעל אנדרואיד 4.0 והמחיר הוא כ-155/175 דולרים בהתאמה לכמות זיכרון האחסון הראשונית.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.