אתר zap  דפי זהב מכריז על הקמת קטגוריית בעלי מקצוע ראשונה מסוגה: "בלוגרים". זו הפעם הראשונה, בה יהיו מאוגדים הבלוגרים בישראל, תחת קורת גג דיגיטלית אחת- אתר zap דפי זהב. מטרת הקמת הקטגוריה החדשה היא לאפשר מצד אחד לבלוגרים לחשוף את הבלוג לקהל חדש, ומצד שני להעניק לגולשים דרך חדשנית וקלה למציאת בלוגים לפי תחומי התעניינות. ההכרזה על השקת הסיווג תיערך במסגרת כנס הבלוגרים הראשון של ישראל- BLOGO, שיתקיים בסוף חודש יולי 2012.

בישראל פועלים מאות בלוגרים בתחומים שונים, הכותבים, מבקרים ומשתפים את הגולשים הקבועים והמזדמנים, בחוויותיהם וניסיונם. כנס BLOG יעסוק בהשפעת הבלוגרים על המדיה המסורתית, בתפקיד הבלוגים במדיה החדשה, בכלים טכנולוגיים מובילים בבלוגים, אתיקה של בלוגרים ועוד שאלות רבות הנוגעות לתחומים עסקיים, טכנולוגיים, שיווקיים ואישיים בכתיבת בלוג.

אתר zap  דפי זהב מכיל את מאגר בעלי המקצוע ובתי עסק www.zapd.co.il בו מוזנים כרטיסי קשר של רוב כמעט מוחלט של העסקים בישראל. במסגרת כנס 'BLOGO' יוזמנו הבלוגרים להצטרף למאגר היחיד מסוגו בישראל- בחינם. כרטיס הבלוג באתר יציג את תחום העיסוק של הבלוג, קישור ישיר אליו ויצירת קשר עם כותב הבלוג. כמו כן הגולשים יוכלו, באמצעות כלי הסינון החכמים, להגיע לבלוגים ע"פ תחום העניין שלהם וכן לדרג ולכתוב חוות דעת על הבלוג.

סיגל שרוני- משנה למנכ"ל zap group, גאה להשיק קטגוריה חדשה בתוך המאגר האדיר של בעלי המקצוע שמציע אתר zap דפי זהב: "הבלוגרים הם חלק מנושאי הדגל של הצרכנות הדיגיטלית החדשה. הם מביאים את קולם הרענן, הביקורתי והחף משיקולים מסחריים, ויוצרים צד שקוף ואמיתי בתוך עולם התקשורת. אנו גאים להביא את האותנטיות הזו אל תוך סך השירותים שמציע אתר zap דפי זהב, ולאפשר לגולש להיחשף אליה בצורה מהירה וקלה."

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.