מעוניין להתייעץ עם רופא אונליין? רוצה לאבחן מאיזה בעיה אתה סובל? מחפש בית מרקחת בקרבת מקום מגוריך? ממתין בתור לרופא ורוצה לקרוא מידע רפואי על מחלתך? מעכשיו תוכל לעשות זאת בלחיצת כפתור אחת בסמארטפון שלך!

פורטל הבריאות הוותיק zap doctors משיק לגולשיו אפליקציה ייחודית. לראשונה בישראל, ניתן להתייעץ אונליין עם יותר מ-1,000 רופאים מומחים במגוון פורומים – מספר חסר תקדים בסלולר, וניתן לבצע אבחון עצמי של בעיות רפואיותZap Doc App – שירות חדשני של אוניברסיטת הארווארד הקיים בשפה העברית רק באתר zap doctors ובאפליקציה שלו. בנוסף, המשתמשים באפליקציה יוכלו לקרוא שלל כתבות, לברר מידע על תרופות שונות ולחפש בית מרקחת באזור המגורים שלהם.

לדברי אסף תדהר, מנכ"ל zap doctors " zap doctors ממשיכה להוביל ולהתחדש ומייצרת כלים נוספים אשר המטרה שלהם היא בראש ובראשונה טובת הצרכן. אנו מבינים שקצב חדירת המכשירים הסלולאריים החכמים ב-2012, שינה לחלוטין את אופן צריכת המידע הרפואי. כיום, כ-30% מצריכת המידע נעשית ממכשירים ניידים. הטכנולוגיה מביאה אותנו לנקודה בה בזמן ההמתנה לקבלת שירות מרופא ניתן להתייעץ ולקבל מידע מרופא מומחה אונליין. קביעת התור לרופא הפרטי נהפכת ליותר פופולארית מאי פעם כתוצאה מהנגשת מידע מפורט ומקצועי. אנו רואים באפליקציה זו בשורה של ממש ומאמינים כי היא מייצרת סטנדרט חדש ופורץ דרך בשירותי הרפואה האינטרנטים"

האפליקציה פותחה על ידי חברת קומרקס והיא זמינה למשתמשי אייפון ואנדרואיד.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.