גוגל משיקה שירות חדש למשתמשי אתר הסרטונים: לאחרונה החלה החברה במהלך אותו יזמה יחד עם עוד כמה שותפים עסקיים, במסגרתו תציע הסרת פרסומות באתר היוטיוב (YouTube) הפופולרי תמורת תשלום חודשי.

השרות החדש, שטרם ידוע מה תהיה עלותו החודשית, ישולב כפי הנראה עם השרותים YouTube Music Key ועם הערוץ החדש לילדים אותו השיקה החברה לא מזמן. על-ידי כך, גוגל מצפה להביא ל"חווית שימוש אחרת באתר היוטיוב", כך מספרת. כמו כן, השירות יהיה זמין בכל הפלטפורמות בהן מותקנת אפליקציית היוטיוב כמו גם מהמחשב האישי, ואילו המשתמשים מצידם יוכלו ליהנות ממנו מכל המכשירים שברשותם.

עם זאת, לגולשים הכבדים באתר שמשתמשים בו כבדרך קבע להאזנה לשירים ולצפייה בסרטים, איו מה לדאוג: החברה כבר הודיעה כי אין תלות בפרסומות עצמן וכי האתר עדיין יציע את שרותיו בחינם, לפחות כרגע. בדרך זו, מקוויים בגוגל למקור הכנסה נוסף מצידם של המשתמשים המעוניינים להסיר את הפרסומות המטרידות.

 

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.