גם גוגל רוצה שתשדרגו: בהודעה אותה פרסמה החברה בבלוג הרשמי שלה, הודיעה כי תפסיק את התמיכה ביישומי ה-YouTube במכשירים ישנים. עם זאת, עדיין ניתן יהיה צפות דרך הדפדפן.

ההודעה שפורסמה מיועדת עבור מכשירים בעלי חומרה ישנה, וכאלו שאינם שאינם מעודכנים לגרסה מתקדמת. הסובלים העיקריים, על פניו, יהיו בעיקר מכשירי אייפון ואייפד מבית אפל שאינם מריצים את גרסה 7.0 ומטה של מערכת ה-iOS, קרי, בעלי אייפון 3GS ומטה ורבים מבעלי האייפון 4 שנמנעו מלשדרג לגרסה זו, שכן הגרסה השביעית היא הדרישה המינימילית ביותר על-פי גוגל לתמיכה באפליקציה שלה במכשירי אפל.

מכשירים נוספים שלא ייתמכו  יהיו קונסולות המשחקים ודפדפנים במחשבים הביתיים שאינם תומכים בטכנולוגיית ה-HTML 5 כמו גם טלוויזיות חכמות שאינן תומכות בשיטה זו. בנוסף, נראה כי גוגל הוציאה את מזרימי המדיה מחוץ למשחק. על-פי ההודעה, הסטרימרים היחידים שכן יזכו לתמיכה הם מכשיר ה-Apple TV בדורו השלישי, אולם גם זה יהיה חייב להיות מעודכן לגרסה האחרונה, ובאופן מפתיע, גם שרות ה-Google TV בדורו השלישי והרביעי, אולם המשתמשים יצטרכו לעדכן לגרסת היוטיוב האחרונה.

עם זאת, חשוב לזכור כי המהלך ישפיע אך ורק על אפליקציית ה-YouTube הרשמית של גוגל עצמה וכן אפליקציות צד שלישי המתמשקות עימה. המשתמשים שעדיין אינם מעוניינים לשדרג ולא קיבלו מספיק נורות אזהרה שהגיע הזמן, יוכלו להשתמש בדפדפנים הניידים כדי לגשת לאתר באופן רגיל.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.