צילום: רמי זרנגר

חברות הסלולר YouPhone וחברת הסיבים האופטיים IBC הודיעו היום (יום א) על חתימה על חוזה עבודה משותף במהלכו תצטרף YouPhone לפורטל של IBC.
במסגרת החוזה תוכל YouPhone להציע ללקוחותיה מגוון רחב של שירותי תקשורת ביתיים (טלפון קווי אינטרנט וכו') על גבי תשתית הסיבים, זאת, בנוסף לתוכניות ולשירותי הסלולר שמציעה YouPhone. במהלך זה, מבקשת החברה לאפשר ללקוחות ליהנות מפירות מהפכת הסלולר גם בשירותים הביתיים – במחיר זול בטכנולוגיה מובילה ובשירות איכותי.

בכוונת YouPhone לפעול בדומה למודל העסקי של וירג'ין מובייל, מפעילת סלולר של מעל ל 3 מיליון לקוחות בבריטניה, הפועלת כחלק מתאגיד התקשורת והמדיה העולמית וירג׳ין ומציעה סל רחב של שירותים לרבות טלוויזיה בכבלים, טלפון קווי, אינטרנט וסלולר. כידוע, מנכ"ל וירג'ין מובייל, משמש כדירקטור ב YouPhone ומלווה את התקדמות החברה מאז הקמתה.
חברת הסיבים IBC תתחיל במהלך 2014 לפרוס את סיבי האינטרנט לבתי הלקוחות ולמעשה תהפוך לחברת תשתיות התקשורת השלישית בישראל. למעשה בפעם האחרונה שנפרסו תשתיות תקשורת זה היה בסוך שנות השמונים של המאה הקודמת . חברת IBC מתכננת לשנות את עולם התקשורת בישראל באמצעות טכנולוגיית הסיבים שמאפשרת אינטרנט מהיר וסימטרי . שינוי נוסף נמצא בהיבט הצרכני בקרוב תעלה החברה פורטל ניטראלי שיביא למציאות צרכנית שיווקית שלא הייתה קיימת בעבר בתחום התקשורת, תוך מתן בחירה חופשית לצרכן בין הספקיות, מהיריות גלישה וסימטריות במחירים תחרותיים והוגנים. ב-IBC מאמינים, כי מודל זה יעודד חדשנות טכנולוגית, בחירה חופשית ויאפשר הפחתה משמעותית לצרכן הקצה של עלויות שירותי התקשורת- וכמובן המרוויח הראשי הוא – הצרכן הישראלי.
YouPhone, הינה המפעילה הוירטואלית הגדולה ביותר בשוק הסלולר בישראל, שהציגה בשנה האחרונה קצב צמיחה מרשים ועקבי. החברה מציעה כיום ללקוחותיה את ההצעה המשתלמת בישראל עם חבילות סלולר זולות, טכנולוגיה מובילה, הטבה ייחודית בחשבון הסלולר על קניות יומיומיות של מזון ודלק ושירות לקוחות איכותי.
השתייכותה של YouPhone לקבוצת אלון, הקבוצה הקמעונאית הגדולה בישראל, מאפשרת לה ליהנות מיתרון תחרותי משמעותי, בשל פרישה קמעונאית רחבה ברשתות מגה, אלוניות, am:pm ולאחרונה גם בסניפי דואר ישראל.
צילום: רמי זרנגרלדברי אריאל שרייבר מנכ"ל YouPhone: "הצטרפותה של YouPhone לחברת הסיבים האופטיים תאפשר לנו להמשיך את מהפכה הצרכנית שאנו מובילים ותאפשר לנו להעמיק את סל השירותים שאנו מציעים ללקוחותינו גם בבית. ההסכם שנחתם עם חברת IBC הינו אבן דרך נוספת להמשך ביסוסה של YouPhone כשחקן משמעותי ומוביל בשוק התקשורת בישראל. אנו נמשיך לפעול כשומרי הסף של התחרות בכל תחום פעילות שאליו נכנס ".

קרא עוד:  סדרות הטלוויזיה החדשות של LG הגיעו לישראל

לדברי דני לאובר, מנכ"ל חברת הסיבים IBC: "ההצטרפות של YouPhone היא צעד משמעותי לעבר עולם תקשורת חדש. עולם שבו כללי המשחק משתנים והכוח עובר לצרכן באמצעות שקיפות ותחרות אמיתית. הפורטל שלנו שיעלה בקרוב ייצור מציאות צרכנית שיווקית המאפשרת מעבר חופשי לגמרי בין חברות, דוגמת YouPhone, ומהיריות גלישה סימטריות במחירים הוגנים. אנו מודים ל- YouPhone על הבעת האמון וההצטרפות למהפכה שתביא את בשורת העולם החדש לכל בית בישראל".

*הודעה לעיתונות – פורסמה כלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.