חלילית משיקה את Rock Guitar, גיטרה אלקטרונית, המתאימה למוזיקאים בכל רמות הנגינה וגיימרים, שרוצים לשדרג את חוויית המשחק ב-Guitar Hero או Rock Band.

Rock Guitar עשויה פלסטיק והיא בעלת צוואר גיטרה בגודל מלא ו-22 מיתרים המאפשרים נגינה בגיטרה חשמלית לכל דבר ומופעלת באמצעות 4 סוללות AA או כבל USB המתחבר לקונסולת המשחק. הגיטרה אינה מצריכה כיוון, קומפקטית ובעלת חיבור לאוזניות המאפשרים נגינה בכל מקום ובכל זמן, גם בחברת אנשים נוספים ובמצבים כגון: נסיעה ברכב או אוטובוס, נגינה בשעות הלילה וכד'.

אחריות לשנה אצל היבואן.

קונטרולר משחק המשפר את כישורי הנגינה

מבנה הגיטרה, הכולל צוואר בגודל מלא ו-22 שריגים וכן האפשרות לשימוש בקונסולות PlayStation3 ו-Wii, כקונטרולר משחק, מאפשרים למשתמש, גם תוך כדי משחק, לשפר את כישורי הנגינה.

בנוסף, לגיטרה מצב You Rock לקביעת אופי הנגינה (גיטרה חשמלית, אקוסטי, אפקטיםת וכד') ומשמש למניעת נגינה של תווים מחוץ לסולם הגיטרה ומאפשר לימוד נגינה באמצעות לחצנים וחוברת תווים המצורפת לגיטרה. הגיטרה בעלת 25 צלילי גיטרה, 50 צלילי כלים מסונתזים ו-25 פלייבקים מובנים.

שימוש בתוכנות עריכה מקצועיות

הגיטרה מסתנכרנת בקלות עם קונסולות המשחק ומונעת רעשי צקצוק של לחיצה על כפתורים. בנוסף, הגיטרה יכולה לשמש גם כבקר MIDI בעבודה עם תוכנות כגון: Cubase או Protools באמצעות הקלטה על גבי הגיטרה או על מחשב.

מפרט טכני: 10 מיקומי קאפו וירטואלי;50 כיוונים פתוחים, 25 צלילי גיטרות שונות, 50 צלילי כלים מסונתזים, אפשרות להעשרת מבחר הצלילים בעזרת חיבור לחומרה חיצונית (מחשב, סינתיסייזר, מודול);25 פלייבקים מובנים, כבל לחיבור למחשבי PC ו-Mac; חיבור לקונסולות PlayStation3 ו-Wii, חיבור למכשירי מולטימדיה ונגני מוסיקה כגון: ipad, ipod, iphone, נגני MP3, חיבור למגבר;

קרא עוד:  סוני מעניקה הצצה לחלק מהיכולות של PlayStation 5

אביזרים נלווים: תרשימי אקורדים וסולמות, כבל USB, כבל TRS  (PL); מפרטים, רצועה, תיק נשיאה.

להשיג בחנות חלילית בכתובת: רציף העליה השניה 2, ככר השעון, יפו; חנויות טרקלין חשמל

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.