פיצה האט בארה"ב הציגה נעליים המאפשרות להזמין משלוח פיצה בלחיצת כפתור הממוקם בחזית הנעליים, כשאלו מסוגלות לזהות את מיקום הלקוח ולשלוח את הפיצה ישירות אליו.

נעלי הכדורסל של פיצה האט שהושקו לקידום פיצת 'Pie Tops' החדשה, מצוידות בלחצן אדום גדול בחלק העליון של הנעל וכן בקישוריות בלוטות' המחובר עם אפליקציית המשלוחים בטלפון. כך, בעת לחיצה על הלחצן, נשלחים הנתונים ישירות אל האפליקציה כשאלו נשלחים מיד לסניף פיצה האט בסביבת מקום. בזכות חיישן המיקום הקיים בנעליים, לא צריך המשתמש להזין כתובת ידנית והמשלוח יגיע ישירות למיקום בו הוא נמצא.

לפי שעה לא ניתן לבחור את סוג הפיצה ישירות מהנעליים עצמן אלא אך ורק את פיצת הבית של החברה הכוללת שתי תוספות במחיר של 7.99 דולר או פיצה אותה קבע הלקוח מבעוד מועד באפליקציה.

ועם זאת, אילו תכננתם כבר לרוץ לסניף הקרוב אליכם ולרכוש ולעצמם זוג כזה, כדאי לצנן את ההתלהבות: מרשת הפיצריות נמסר כי יוצרו רק 64 זוגות של נעליים ואלו ימסרו תחילה לעיתונאים על מנת שיבדקו אותן ולאכלני פיצה כפייתיים במיוחד.

הנעליים יוצעו למכירה רק באתר פיצה האט בארה"ב במהלך החודש הקרוב והחודש הבא. הפיצה תוצע במחיר של 7.99 דולרים כאשר עלות הנעליים היא 12.99 דולרים.

https://youtu.be/OVP3dyhnaLo