דגם ה'סלפי' המשודרג, המשתמש מדביק את המראה בעצמו.

ה-NoPhone, גוש הפלסטיק שזכתה להצלחה באתר מימון ההמונים קיקסטארטר מוצע עתה למכירה במחיר של 12 דולר לגרסה הבסיסית או 18 דולר לכזה שכולל מראת 'סלפי'.

דגם ה'סלפי' המשודרג, המשתמש מדביק את המראה בעצמו.
דגם ה'סלפי' המשודרג, המשתמש מדביק את המראה בעצמו.

מכשיר הלא-טלפון, הוא יציקת פלסטיק בגודל של טלפון בעל מסך בגודל 5.5-אינצ', אשר עלה לאתר מימון ההמונים קיקסטארטר כמעיין בדיחה, אך מהר מאוד הפרויקט תפס תאוצה ובעוד סכום המטרה עמד על 5,000 דולר, הפרוייקט השיג 915 תורמים שתרמו סכום סופי 18,000 דולר, פי כמה מסכום המטרה הראשוני.

הלא-טלפון אמור להקל על הגמילה ממכשיר הטלפון החכם והוא לא כולל בתוכו שום רכיב טכנולוגי כלשהו ויסייע לבעליו לתקשר עם אנשים בעולם האמיתי. על-פי הוגי המוצר, הוא יעזור לכל אותם אנשים אשר שקועים במכשיר הטלפון כל היום.

כאמור, המכשיר מוצע במחיר של 12 דולר, זול אפילו ממכשירי הפיירפוקס הזולים ביותר, בתוספת של 5 דולר הרוכש יוכל לקבל מדבקת-מראה להצגת תמונות סלפי. למרבה ההפתעה על-פי אתר החדשות הקנדי Global News נמכרו מעל ל-1,600 יחידות של NoPhone, הרוכשים המאושרים צפויים לקבל את המכשיר עד חודש דצמבר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.