שתי חנויות המשחקים הגדולות ביותר למחשב האישי הם Steam של Valve, החנות המקוונת הראשונה למחשב האישי אשר מציעה אין ספור משחקים וידועה במבצעים המציעים מחירים נמוכים במיוחד, ו-GOG של אולפן הפיתוח CD Projekt שהביא לנו את סדרת משחקי The Witche.

GOG בולטת במיוחד כאשר הציעה בעבר בעיקר משחקים נוסטלגיים ומאפשרת להוריד משחקים ללא הגנת ניהול זכויות דיגיטלי (DRM), אולם עד כה לא היה קשר בין החנויות ומשחק שנקנה בחנות אחת לא היה זמין להורדה בחינם בחנות השנייה, ואמש הכריזה CD Projekt על GOG Connect, המאפשר להתחבר לספריית המשחקים ב-Steam ולהוריד אותם בחינם גם דרך GOG.

GOG Connect מוצע כמעיין הטבה ללקוחות ובין המשחקים התמוכים באפשרות ניתן למצוא את The Witness, The Witcher, FTL, Broken Sword ועוד. על-פי הודעות החברה, למרות שהשירות "כאן כדי להישאר", משחקים יצאו ויכנסו לשירות והחברה מתארת אותם כ"הטבה בזמן מוגבל הניתן על-ידי שיתוף פעולה עם המפתחים והמפיצות". שיתוף הפעולה נחגג גם עם הוזלה במחירים של המשחקים שתומכים בשירות: כך שניתן למצוא את The Witness ב-34 דולר או את To The Moon ב-4 דולר. המבצעים יסתיימו ב-6 ליוני.

על-מנת להשתמש בשירות יש להיכנס לעמוד החנות ולקשר את חשבון ה-Steam. יש לציין כי ניתן לקשר רק חשבון Steam אחד זאת על-פי דף השאלות והתשובות, כך שלא מדובר בפתרון מושלם עבור משתמשים להם מספר חשבונות.

קרא עוד:  לוג׳יטק השיקה את העכבר האלחוטי G604 עם סוללה לחצי שנה

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.