לקראת יום השנה להשקתו של המכשיר, יוצאת היצרנית הסינית הצעירה בהצהרה כי ניתן יהיה לרכוש את מכשיר ה-OnePlus One בכל יום בשבוע, ולא ביום ספציפי או רק באמצעות הזמנה כפי שהיה ניתן עד כה.

ניתן לשער כי הדברים שפרסמה החברה בבלוג שלה, נועדו על מנת להגביר את קצת מכירותיו של המכשיר הנוכחי, שמעבר לבאזזז התקשורתי שעשה טרם חשיפתו אשתקד, עורר גם לא מעט תסכול ותמיהה בקרב צרכנים פוטנציאליים שלא הצליחו להשיגו. על פי דיווחי החברה, הצליח למכור המכשיר כמות נכבדת של כמיליון יחידות, כשעד סוף השנה הנוכחית מצפה לשלש את הכמות ואף להגיע עד לסך של כחמש מיליון יחידות סה"כ.

אם כבר תכננתם על מכשיר הדגל החדש שצפוי להיחשף כפי הנראה כבר בקרוב, הרשו לנו מעט לצנן מההתלהבות: החברה הודיעה כי לא תוותר לחלוטין על שיטת ההזמנות וכי לפחות בשבועות הראשונים של ההשקה היא עדיין תנהג בשיטה זו אם כי ייתכן ותגמיש מעט את התנאים לקבלתו. הסיבה לשיטת ההזמנות, כך מציינים בכירים בחברה, היא לשמור על מלאי מינימום ובנוסף ציינו בחברה כי שיטת ההזמנות דווקא עזרה במכירותיו של המכשיר עד כה.

על פי ההדלפות האחרונות, צפוי מכשיר ה-One Plus Two לכלול מסך בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית Full HD, זיכרון עבודה מתקדם של 3 ג'יגה ומעבד על בסיס ערכת השבבים Snapdragon 810 בארכיטקטורת ה-64 ביט. חשוב לציין עם זאת כי החברה לא מבצעת משלוחים ישירים לארץ כאמור, על כן יש להיעזר בכתובת בארה"ב או בחבר קרוב שגר באחת ממדינות אירופה בכדי שזה יאסוף עבורכם את המכשיר – אם במקרה תכננתם לשדרג השנה.

קרא עוד:  בתמונות ראשונות: Nokia 7.2 מציג מצלמה משולשת בגוף דקיק

OnePlus One

מכשיר ה-OnePlus One הוכרז באפריל 2014, בעל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציה Full HD, מבוסס על מעבד Quad-core 2.5 GHz Snapdragon 801 וזיכרון RAM של 3GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד עם גרסה ייעודית של CyanogenMod, מצויד במצלמה 13 מגה פיקסל וסוללת 3100mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.