את אפליקציית Google Keep קשה לפספס, אולי בזכות השילוב בין פשטות השימוש לבין הצורך של כל אחד מאיתנו במזכירה צמודה. עדכון חדש שמשחררת גוגל (Google) לאפליקציית Keep מאפשרת שרבוט חופשי במסך התזכורות ושמירתו כפתק. בתקופה הקרובה תחל גוגל להפיץ את העדכון למשתמשי האפליקציה.

לאחר עדכון היישום יוכלו המשתמשים למצוא בו שלושה סוגי עטים ו-28 צבעים שונים. באמצעות התוספות ניתן לייצר שרבוטים מאפס, או להוסיף ביאורים בכתב יד או תרשימים על תמונות קיימות. בכך משפרת גוגל את אפליקציית התזכורות שלה וזו מציגה פיצ'רים שקיימים כבר זמן רב באפליקציות התזכורות השונות, כמו גם אצל אלה המגיעות עם המכשירים של היצרניות השונות.

Google Keep הוכרזה עוד במרץ 2013, אז הוגדרה כאפליקציית תזכורות ושמירת פתקים בענן. עם הזמן התפתחה האפליקציה והוצגה גם למשתמשי ה-iOS וגם כתוסף לדפדפן הכרום. העדכון החדש יופץ בקרוב, אך אם אתם לא מתאפקים – ניתן להוריד אותו ישירות מכאן, כקובץ APK, עם זאת אנו ב-TGspot לא לוקחים אחריות על אפליקציות המותקנות ממקורות חיצוניים.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.