כשבוע לאחר אירוע העיתונות בו חשפה את מכשירי הנקסוס החדשים, השיקה גוגל (Google) באופן רשמי את מערכת האנדרואיד ‘מרשמלו’ 6.0.

השדרוג המיוחל יגיע החל מהיום למכשירי הנקסוס השונים – Nexus 5, 6 והטאבלטים Nexus 7 דגם 2013, Nexus 9 וגם נגן ה-Nexus Player. הוא מופץ בהדרגה דרך מנגנון העדכונים האוטומטיים (OTA) ותוכלו לבדוק האם העדכון הגיע גם אליכם על ידי כניסה להגדרות המערכת > אודות הטלפון > עדכוני מערכת .

בנוסף, גוגל משחררת גם את קובץ ההתקנה הידני, Factory Image, כך שמי שלא יכול להתאפק ויש לו את הידע הטכני הדרוש, יכול להוריד ולהתקין בעצמו לפי ההוראות באתר המפתחים שלה, רק שימו לב כי אתם מתקינים את הקובץ הנכון ויש לכם את ההבנה הדרושה.

השדרוג יגיע גם בהמשך למכשירי היצרניות השונות, כאשר LG, סמסונג וגם HTC כבר הצהירו על המכשירים היעודים שיזכו לכך. עוד על חידושי המערכת בכתבה הבאה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.