אם יש לכם מחשב, נוטבוק או טאבלט שרץ על מערכת ההפעלה של מיקרוסופט, Windows 7,8 או 10, אבל בסתר לבכם תמיד חלמתם להשתמש באנדרואיד 5 Lollipop  או סתם רוצים לנסות להפעיל אנדרואיד על המחשב – הנה דרך פשוטה ונקייה לחלוטין שבה תוכלו ליהנות משני העולמות בחינם, לפחות לחודש אחד שלם.

איך? באמצעות תוכנת AMIDuOS, שניתנת להורדה כאן. היא אמנם עולה 15 דולר, אבל זמינה לחודש התנסות בחינם. כל שצריך לעשות הוא להוריד אותה למחשב, להתקין אותה וליהנות ממערכת האנדרואיד שכוללת גם גישה לפליי סטור של גוגל, ולאפליקציות שניתן להוריד באמצעותה.

לאחר ההתקנה יש לאפשר ל-Virtualization Technology לפעול מתוך ה-BIOS של המחשב שלכם (לאתחל את המחשב, ללחוץ F10, Del או Escape ולחפש את האפשרות בהגדרות ה-System או ה-CPU). לאחר מכן יש להוריד את חבילת האפליקציות של גוגל כאן, כדי להפעיל את ה-Google Play. אפשר לשמור אותה בכל מקום שבא לכם עליו.

כעת יש להפעיל את AMIDuOS, והיא תחל לטעון את אנדרואיד. כדי להוסיף את חבילת הגוגל שהורדתם, לחצו על Alt-tab אך אל תסגרו את התוכנה, מצאו את החבילה, הקליקו לחצן ימני ובחרו ב-Apply to DuOS. החבילה תחל להיטען ולאחר מכן התוכנה תיסגר ותיפתח מחדש באופן אוטומטי. כעת תבחינו במסך התקנה סטנדרטי של גוגל, במהלכו תתבקשו להזין את חשבון הגוגל שלכם, לבחור שפה וכן הלאה. בסוף התהליך תוכלו ליהנות מהחנות של גוגל, ולהוריד משחקים כמו Vainglory ועוד.

באותה נשימה, יש כמובן לציין שיש תוכנות נוספות כמו BlueStacks ו-Android x86, אולם אלו פועלות עדיין על גרסת ה-KitKat. (מקור)

עדכון: התוכנה הוסרה מהרשת, אפשר להשתמש במקום ב-Bluestacks