המכשיר המסקרן של החברה הרוסית, ה-YotaPhone בגרסתו השנייה, כבר הושק באופן מצומצם מאוד בעולם וכדי לסייע לה להגיע לשוק בארה”ב, היא מבקשת את עזרת ההמונים.

החברה פתחה קמפיין באתר מימון ההמונים Indiegogo ומוכרת את המכשיר החל מ-500 דולר, כמאה דולר פחות ממחירו המקורי. החברה הקצתה 100 יחידות במחיר המיוחד שכבר אזלו וכרגע הוא עדיין זמין ב-525 דולר, כאשר הקפיצה הבאה היא 550 דולר ובכל מקרה, הם הצליחו לממן את הקמפיין בתוך פחות מ-3 שעות.

הטלפון בעל שני מסכים

כזכור, ה-YotaPhone 2 מכיל שני מסכים: האחד קדמי “סטנדרטי”בגודל 5 אינץ' ברזולוציית Full HD מסוג Super AMOLED מתוצרת סמסונג, והוא מוגן על ידי זכוכית גורילה 3. בצידו השני מסך מגע בטכנולוגית דיו אלקטרוני בגודל 4.7 וברזולוציית 540×960, גם כן מוגן על ידי זכוכית גורילה 3 והוא פועל תמיד גם כאשר אינו בשימוש.

המסך האחורי פועל בטכנולוגיה הדומה לזו הקיימת בספרים אלקטרונים שאנו דורש כמעט חשמל בזמן שהוא פועל. המסך בשחור לבן, יכול לשמש להצגת התראות שונות, פגישות בלוח שנה, משימות, קריאת ספרים דיגיטליים ולמעשה הוא משקף יישום שאנו משתמשים בו, כך נחסכים שעות רבות בחיי סוללה.

בצד המפרט, דגם זה שופר במעט בהשוואה להשקה אשתקד והוא פועל על שבב מרובע הליבות Snapdragon 801, יחד עם 2 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה ו-32 ג'יגה-בייט של זיכרון פנימי. המכשיר מגיע עם סוללת 2500 מילי-אמפר עם הטענה אלחוטית, וכן קישוריות Bluetooth 4 ו-NFC. למכשיר שתי מצלמות, האחורית בעלת 8 מגה-פיקסל והקדמית בעלת 2.1 מגה-פיקסל.

קרא עוד:  וואווי צפויה לקבל הארכה של 90 יום נוספים

המהלך המעניין של החברה יכול להביא אותה לתודעת הקהל, כך שלמרות כי המחיר מעט גבוה ביחס למפרט, הרעיון של שילוב מסך דיו-אלקטרוני הוא בהחלט יתרון בולט.