חברת שידורי הלוויין yes (יס), הודיעה היום (א') על השקתו הצפויה של שירות הטלוויזיה החדש שלה, STING TV, שיתרחש בשבוע הבא. החברה הכריזה על השירות בחודש יולי האחרון ותחל בתקופת ההרצה ללקוחות הראשונים שנרשמו ברישום המוקדם, החל מ-30 באוקטובר.

yes פרסמה פרטים מעטים על שירות STING TV, אשר מיועד להוות כתחרות אל מול סלקום TV, פרטנר TV ודומיהם. השירות יציע 24,000 שעות של תכני וידאו בצפייה לפי דרישה (VOD), בהם אלפי סרטים, מאות סדרות לילדים ולמבוגרים, הפקות מקור של yes וגם תכניות של רשת HBO כדוגמת 'משחקי הכס'. בנוסף, ניתן יהיה לצפות במספר ערוצים ליניאריים שישודרו דרך האינטרנט, בדומה למה שכלול בשירותים המתחרים.

את STING TV יהיה ניתן לצפות על מספר פלטפורמות כמו טלוויזיות חכמות, דפדפן מחשב, ובאפליקציה שכבר זמינה לטלפונים ולטאבלטים. בנוסף יוצע ללקוחות מזרים מדיה ייעודי המבוסס על Android TV, כולל חווית השימוש המלאה של גוגל, לרבות Play Store.

מחיר השירות גם הוא צפוי להיחשף באירוע שתערוך החברה בשבוע הבא. לפי הערכות ובהתאם לטווח המחירים של השירותים המתחרים, ייתכן כי המחיר יעמוד סביב 69 עד 99 שקל לחודש, בהתאם לסוג השירות הניתן. בחברה מציינים כי הן ההתחברות לשירות והן ההתנתקות ממנו יעשו באופן מקוון באתר, בלחיצת כפתור, וללא הקשיים המתלווים כיום לחיבור או לניתוק מחברות תקשורת ישראליות.