"השוק משתנה ואיתו גם יס (Yes)", זו הסיסמה שליוותה את ההכרזה על +Yes, שירות הזרמת התוכן החדש של החברה, אותו הציגה היום באירוע שנערך בתל אביב.

בשונה מ-StingTV, מותג 'שוק הכניסה' של החברה המתבסס גם הוא על הזרמת תוכן, החברה במקרה של +Yes לא מציעה פשרות בהיקף התוכן ולמעשה ניתן למצוא בו את כל התכנים שיש ליס להציע, כולל הפקות מקור, סרטים וסדרות בינלאומיות, תכנים לילדים וכיוצא בכך. למעשה מדובר בצעד הראשון של יס במעבר מלא לשידור באמצעות האינטרנט שיחליף את השידורים בלוויין.

האפליקציה של +Yes תהיה זמינה תחילה עבור משתמשי Apple TV, והיא פותחה בשיתוף פעולה עם אפל (Apple) כשעל פי החברה המטרה היא להציע חוויית משתמש מודרנית ומעוצבת. במהלך האירוע הוצג השימוש באפליקציה והיה ניתן לראות כי היא משתלבת היטב עם שפת העיצוב של הממשק של AppleTV ושירותי הזרמה אחרים – כולל האפשרות לדילוג על פתיח ומעבר מהיר לפרק הבא עבור חובבי הבינג'.

ממשק המשתמש מבוסס על ריבועים גדולים המציגים את שם הסדרה ותמונה, משך הזמן של הפרק/סרט, פס התקדמות בצפייה, וכשמניחים את הסמן על ריבוע ניתן לראות שידור ישיר של התוכן החי או קדימון. בעת לחיצה על כותר מסוים ניתן לקבל מידע כלל אודותיו, דירוג מ-iMDB, אילו שחקנים מככבים בו ואפילו ניתן ללחוץ על פנים של שחקנים כדי לקבל רשימת תכנים נוספים בהם מככב אותו השחקן. בנוסף, ניתן גם לקבל המלצות צפייה ממובילי דעת קהל.

קרא עוד:  הורידו עכשיו: עדכון האנדרואיד 9 הגיע ל-Mi Box S

אפליקציית +Yes מציעה גם עולמות תוכן לילדים קטנים וילדים בגילאי בית ספר עם ממשק ייעודי נפרד המתאים להם המציג לקטנטנים, לדוגמה, את התוכן לפי דמויות ולא לפי שם הסדרה. הממשק כולל בקרת הורים שמאפשרת להגביל את זמן הצפייה.

מבחינת מחיר אין בשורה של ממש: השירות מוצע במחיר של 199 שקלים לחודש. המנוי כולל גם מנוי שנתי ל-+Apple TV, מנוי חצי שנתי ל-Apple Music וכן ממיר Apple TV 4K במודל השכרה.

ההרשמה לניסוי משתמשים מצומצם נפתחה כבר עתה, כשהשירות מוצע בשלב ראשון לבעלי AppleTV בלבד. הגרסה למזרימי מדיה מבוססי אנדרואיד (Android) תושק בשבוע הבא, ואילו ברבעון הראשון של 2020 תגיע גם תמיכה במערכות הפעלה של טלוויזיות חכמות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.