חברת yes חושפת היום את הדור הבא בחוויית הצפייה בטלוויזיה ומציגה את שירותי התוכן של העתיד. החברה משיקה במקביל 3 מהלכים מתקדמים- כל אחד מהם בפני עצמו הינו אחד מהשירותים הראשונים בעולם ומושק לראשונה בישראל, ומהווה את חוד החנית של טכנולוגיית חוויית הצפייה האפשרית כיום:                                                                      

מולטירום – MultiRoom:

שירות חדשני המאפשר ללקוחות לצפות בהקלטות מכל ממיר בבית,  ואף להמשיך צפייה בהקלטה בין הממירים.

לקוחות השירות, בעלי ממיר מקליט HD מסוג yesMaxTotal, ולפחות ממיר HD נוסף, יכולים לצפות בכל ההקלטות מהממיר המקליט- בכל אחד ממירי הHD  הנוספים. באותו הזמן, ניתן יהיה גם לצפות בממיר המקליט בכל התכנים הנמצאים עליו או בכל אחד מהערוצים, ובמקביל, לצפות בכל תוכן אחר המוקלט על הממיר. יתר על כן, ניתן יהיה להפסיק את הצפייה באמצעות ממיר אחד, ולהמשיך מאותה הנקודה בחדר השני.

ממשק משתמש חדשני:

גרסה חדשה לממירי ה HD של החברה לממשק המשתמש, הלוקח השראה מעולמות מכשירי ה Smartphone והטאבלטים, ומיישמם באופן אופטימלי לטובת ממשק טלוויזיוני נוח ומרשים.

רכיבי הממשק מתבססים על תפיסת:

  • וידאו במסך מלא
  • תפריטים חצי שקופים- על גבי הווידאו
  • הצגת תכנים שאופן ויזואלי- ניווט באמצעות התמונות של תכני ה VOD
  • תפריטים בממשק אופקי ודינאמי

 

שירות המלצות VOD אישיות – MyTV :

yes logoמערכת המלצות מתקדמת הלומדת את שימושי והעדפות התוכן של המשתמש, ומציעה לו המלצות תוכן מהVOD המבוססות על טעמו האישי ובהתאם לדפוסי הצפייה שלו.

המערכת משתמשת בטכנולוגיית מנוע ההמלצות של חברת Viaccess-Orca (בבעלותFrance Telecom) המשלבת מספר אלגוריתמים מתקדמים של ניתוח העדפות ליצירת המלצות אישיות מיטביות לכל צופה.

לטובת השקת השירותים החדשניים בחרה yes בספקי הטכנולוגיה המובילים בעולם בכל אחד מתחומי הפעילות המדוברים. בין השותפים בפיתוח: חברת NDS (בבעלות Cisco) שפיתחה עבור yes את ממשק המשתמש ומערכות ההפעלה של ממשקי המשתמש החדש ומוצר המולטירום; סטודיו העיצוב NDS Design Studio מצרפת שפיתח את ממשקי המשתמש של חברות ZON (פורטוגל), UPC (הולנד),  SFR (צרפת) וזכה על עיצובים אלו בפרסים בינלאומיים רבים.

בימים הקרובים תחל החברה בגיוס נסיינים מקרב לקוחותיה לניסוי המוצר, באמצעות הרשמה מוקדמת שנפתחה היום בעמוד הפייסבוק של החברה. הניסוי צפוי להימשך כשלושה חודשים, כשבסופם יושקו השירותים בתהליך מדורג, לכלל לקוחות החברה. בשלב ההשקה יעלה ערוץ מיוחד ופרומואים ייעודיים בערוצי הבית השונים בהם סרטוני הדרכה על המוצרים והממשק החדש.

השירותים המתקדמים, ה-MultiRoom וה-Streamer יינתנו בחינם לכל לקוחות ה VOD.

ללקוחות שאין ברשותם VOD, חבילת השירותים החדשה שתכלול גם את הStreamer, ה-MultiRoom ושירותי ה- VOD, תעלה 14.90 ש"ח לחודש (מחיר ה -VOD כיום).

רון אילון, מנכ"ל yes, מסר: "פעם אחר פעם, yes מוכיחה כי היא מובילה את חוויית הצפייה בישראל, ומציבה רף עליון לשידורי הטלוויזיה. שירות ה-MultiRoom, בשילוב עם ממשק משתמש חדשני והמעבר לשידורי טלוויזיה פרסונאלית, שם את ישראל בקדמת הטכנולוגיה של הטלוויזיה הרב ערוצית, שהיא מהראשונה בעולם להוביל שירותים מתקדמים אלה."

איציק אליקים, סמנכ"ל ההנדסה של yes הוסיף: "לאחר פיתוח שארך כשנתיים, אנחנו גאים להטמיע את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לטובת חוויית צפייה עשירה, ששמה אותנו בחוד החנית של תעשיית הטלוויזיה העולמית."

גלי ניר, סמנכ"ל השיווק של yes אמרה: "במהלך המשולש הזה, yes היתה קשובה לקול הלקוחות, ולאחר שזיהינו כי מדובר בצורך אמיתי מובהק  העולה באופן בולט במחקרים ובקבוצות המיקוד, לקחנו על עצמנו את ההזדמנות להיות הראשונים שנותנים מענה לצורך היומיומי של כולנו- הצפייה בטלוויזיה בבית, תוך שאנו מאפשרים צפייה בתכנים מוקלטים מכל החדרים, זאת תוך שימוש בממשק משתמש חדשני, אסתטי ופרסונאלי."

הודעה לעיתונות – פורסם ככתבה וכלשונה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.