חברת רונלייט הכריזה כי תחל לשווק את מוצריה של Yeelight, היצרנית הסינית המתמחה במוצרי תאורה חכמים, הפועלת בשיתוף פעולה צמוד עם שאומי (Xiaomi). כבר החודש יחל יבוא מוצרים אלו לישראל, מתוך מגוון רחב של פתורנות תאורה ביתיים, שולחניים, תאורת אווירה ותאורת חוץ. בנוסף, האפליקציה של Yeelight המאפשרת שליטה בגופי התאורה דרך מכשיר הטלפון החכם, תושק בגרסה מתורגמת לעברית במהלך חודש אוגוסט הקרוב.

רונלייט כבר החלק למכור חלק מהמוצרים הראשוני במחירי ההשקה. כך לדוגמא, נורת LED חכמה המאפשרת שליטה בתאורה דרך האפליקציה או סייעניות דיגיטליות, תמכר תמורת 99 שקלים (לעומת כ-60 שקלים באתרים מחו"ל). פס תאורת LED מתומחר ב-199 שקלים (כ-130 שקלים בהזמנה מסין), ומנורת תקרה חכמה בגודל 450 מ"מ נמכרת תמורת 519 שקלים (כ-313 שקלים במשלוח מסין – לא כולל תשלום מע״מ ומכס).

המחירים, אם כן, אינם בהכרח זולים יותר מאשר רכישה ישירה של אותם המוצרים מאתרים בחו״ל, אולם ברונלייט מדגישים את יתרונות הרכישה בישראל: שירות ותמיכה, אחריות, וכאמור אפליקציה בעברית. במהלך השבועות הקרובים צפויה החברה להשיק גם את Slisaon, מתג חכם המאפשר שליטה נוחה יותר בנורות מתוצרת החברה, אך גם בנורות ״רגילות״ שאינן מצוידות בתכונות חכמות.