אחד הלאנצ’רים המעניינים, Aviate Launcher של חברת ThumbsUp Labs אשר נרכש בתחילת השנה על ידי ענקית האינטרנט Yahoo הפך לחינם וזמין להורדה ב-Google Play.

הלאנצ’ר המדובר חדשני בעיצובו וגם באופן השימוש בו, ומנסה ליצור מכשיר פרודוקטיבי ונוח יותר למשתמש. Aviate משנה את תכניו בהתאם לזמן ביום, לאופי השימוש, לפונקציות הפופולריות ומועדפות על ידי המשתמש על ידי זיהוי המיקום (GPS), תנועה ועוד.

אל דאגה, בניגוד ל-Z Lancher של נוקיה יש כאן מסכי בית, אולם הם יותר קבועים שכן בתחילת השימוש נצטרך להגדיר את היישומים שלנו אשר יופיעו במסך הבית בהחלקה ימינה ואילו בהחלקה שמאלה נמצא מעין מתחרה ל-Google Now המציג מידע רלוונטי ועכשווי כמו מזג האוויר, דיווחי תנועה, מוזיקה בהתאמה, פגישות מלוח השנה ועוד.

“Yahoo Aviate היא לא רק אפליקציה. שימושה הבסיסי אך הראשי במכשיר, לכן היא הדבר האחרון שאתה בודק בלילה והראשון כשאתה מתעורר בבוקר”, אמרו ב-Yahoo. “אנחנו רק התחלנו לחקור כיצד המכשיר שלך יכול להפוך את החיים לקלים יותר על ידי חיזוי של הדברים שאתה זקוק להם”.

למרות שהלאנצ'ר חינם, מבדיקה שלנו הוא עדיין דורש הרשמה קצרצרה לאחר ההתקנה, אשר מבטיחה כי יישלח קוד למייל שהוזן. אנחנו עדיין ממתינים, אבל אתם מוזמנים לבדוק זאת גם בעצמכם.

קרא עוד:  אמזון עומדת להשיק שירות מוזיקה חינמי

הורדת Yahoo Aviate מה-Google Play

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.