תחת קמפיין חדש בשם "switch to Sony" הושק בישראל המכשיר החדש של חברת סוני ׁ(Sony), ה-Xperia M4 Aqua, שהוצג לראשונה בתערוכת MWC 2015 בברצלונה. מדובר בסמארטפון הראשון של החברה המבוסס על מעבד שמונה-ליבות 64 ביט, מערכת Snapdragon 615 הכולל קישוריות 4G מובנית. המכשיר מתהדר בחיי סוללה של עד יומיים ללא טעינה, כאשר שימוש במצב STAMINA משפר את פעילות הסוללה, ושימוש במצב Ultra STAMINA דואג לשמור על הסמארטפון לעד שבוע ללא טעינה בביצוע פעולות בסיסיות.

למכשיר מצלמה האחורית של 13 מגה פיקסל, המופעלת על ידי חיישן RSTM Exmor של סוני עם צמצם F2.0 ורגישות ISO 3200. מצב Superior Intelligent Auto של סוני מאפשרת צילום אוטומטי באמצעותו ישנו זיהוי של עד 52 תרחישים שונים כדי לספק צילומים באיכות גבוהה גם בעת תאורה נמוכה או תאורה אחורית חזקה. המצלמה הקדמית היא באיכות 5 מגה פיקסל והיא מכילה עדשה רחבה של 88 מעלות.

ה-Xperia M4 Aqua מגיע עם מסך זכוכית מחוסמת, גוף עמיד למים (לפי תקן IP65/8) ומערכת ההפעלה אנדרואיד 5.0. הוא שוקל 136 גרם, ויגיע לארץ בצבע שחור כאשר בעתיד יושקו גם גרסה לבנה, כסוף ואדום. מחירו יעמוד על 1,890 שקלים, וניתן להשיג אותו בחנויות והמשווקים בעדית ובהמשך הוא יימכר גם דרך המפעילות הסלולריות.

וידאו: Xperia M4 בתערוכה בברצלונה