מי שעוד לא קיבל עדכון למערכת ה-ICS למכשירו, יכול להתנחם בעובדה שהוא ועוד 84 אחוז לערך מהמכשירים בעולם עדיין רצים על גרסה 2.3 ומטה. אבל העדכון המגיע (לאט מידי) גם למכשירים נוספים.

מוטורולה זום ואחרים
במוטורולה ישראל סוף סוף שחררו עדכון למחשב הטאבלט Xoom, וכעת כל בעלי המכשיר בארץ יכולים לשדרג בקלות דרך העדכון OTA באופן אוטומטי. המשתמשים אשר יבצעו את העדכון דרך תפריט ההגדרות, ימצאו כי לא מדובר ב-Jelly Bean האחרונה, אלא בגרסה אחת לפניה, ה-ICS אך בעדכון 4.0.4 האחרון. אבל זה לא המכשיר היחיד במוטורולה ישראל שיעודכן, כי בהמשך החודש צפוי עדכון ICS לנחות גם ב-Xoom 2, ב-RAZR וב-Atrix 2 שהושק בחודש שעבר.

וידאו: ICS על ה-Motorola RAZR (מומלץ לכבות רמקולים)

ICS ל-Galaxy Tab 10.1 רואה אור
אחרי הפרש לא קטן מה-GS2, הטאבלט Galaxy Tab 10.1 סוף סוף מקבל גם הוא עדכון לגרסת האנדרואיד 4.0. לאכזבתכם לא מדובר על עדכון כאן בישראל, אלא מעבר לים, כך לפי דיווח של אתר SamMobile כאשר העדכון גם הוא מגיע דרך OTA. מי שרוצה להוריד ידנית (ללא תמיכה בעברית) יוכל מהאתר הלא רשמי (גרסת WiFi או גרסת 3G – באחריות המשתמש). יחד איתו, כמעט כל מחשבי הטאבלטים בסדרת הגלקסי טאב משתדרגים ל-ICS. החל מ–7.0, 7.7 Plus וגם 8.9. יש לנו תקווה כי עדכון זה יגיע לבסוף גם למכשיר בישראל.

קרא עוד:  אפל חשפה את iPhone 11: שתי מצלמות בשלל צבעים

ואם בסמסונג עסקינן, אישור סופי לדיווח אנו מקבלים שמכשיר ה-Galaxy S II משתדרג לגרסת האנדרואיד 4.0.4 המחליף את העדכון הקודם 4.0.3 ומדובר לרוב בעדכון מערכת של גוגל עם כמה שינויים קלים וגם תיקוני באגים ויש האומרים כי ישנו שיפור קל בתפקוד של ממשק ה–TouchWIZ (ללוג השינויים המלא בסוף הדף). שוב, לא מדובר על ישראל לעת עתה, ובטח שזה לא בשורות למי מהמשתמשים בישראל שעוד נאבקים כדי לבצע שדרוג לגרסת ה-ICS.