האם סוני (Sony) אכן תציג את טלפון הדגל החדש ומעורר הציפיות שלה, Xperia XZ4, כבר בתערוכת הסלולר הקרובה העולמית בברצלונה? כפי שכבר דיווחנו לפני כמה ימים, סוני מתכוונת, מבחינתה, לנסות לחזור בגדול לתמונת שוק יצרניות הטלפונים והיא תערוך מסיבת עיתונאים גדולה ב-MWC 2019 וההזמנות כבר התחילו לצאת – כפי שכבר דווח בידי אנשי תקשורת ברוסיה ובאיטליה.

אז רשמו לפניכם את התאריך 25 בפברואר עם הזמנה שאולי מראה את צידו של הטלפון החדש ואולי מצביעה על אופק חדש. כך או כך, נכון לעכשיו יכול להיות שמבחינת הכרזות סוני תצליח לגנוב את ההצגה.

כזכור, Xperia XZ4 אמור לפי התחזיות להגיע עם מערך של שלוש מצלמות מאחור, עם מסך בגודל 6.5 אינץ' נקי ביחד היבט של 19.5:9 ועם חיישן טביעות אצבע בצד המכשיר. המערכת על שבב אמורה להיות Snapdragon 855, מערכת הדגל החדש של קוואלקום (Qulacomm), והוא יהיה מצויד ב-6/8 גיגה-בייט זיכרון עבודה לצד 256 גיה-בייט זיכרון אחסון מובנה.

האם סוני תצליח להפתיע מעבר לכך?

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.