הוגו בארה (Hugo Barra) חשף הלילה את מוצרי שאומי (Xiaomi) החדשים במסגרת תערוכת CES 2017 ובראשם – טלוויזיה בעובי של 4.9 מ"מ בלבד בנקודה הדקה ביותר, כאשר תג המחיר שלה הוא מתחת ל-2,000 דולר.

Mi TV 4 היא הטלוויזיה הדקה ביותר שיש לחברה כיום והראשונה המשלבת את טכנולוגיית האודיו Dolby Atmos המשדרגת את חווית הסאונד לרמה של קולנוע. מלבד עובייה, Xiaomi Mi TV 4 מעוצבת כמעט ללא שוליים, בדומה ל-Mi Mix של החברה. למעשה, הטלוויזיה אף דקה מטלפון הדגל החדש שלה.

הטלוויזיה מגיעה בגדלים של 49, 55, ו-65 אינץ' ברזולוציה של 4K והיא בנויה באופן מודולרי, כך שהלקוח יוכל להחליף ולשדרג את המחשב הפנימי. בחלק התחתון יש לטלוויזיה גם 10 רמקולים אינטגרליים (Mi TV Bar) ומגיעה עם סט של שני רמקולים אלחוטיים לחלק האחורי וסאבוופר. כל המערך הזה יתחבר בחיבור בודד המכונה Mi Port, אשר ישלב אות וידאו ואודיו בכבל אחד לחיבור הטלוויזיה ומערכת הסטריאו בבית.

החלק החכם בטלוויזיה היא שכבה על מערכת ההפעלה Android TV, המשלבת אינטליגנציה מלאכותית (AI) המבטיחה ללמוד את המשתמש ולהציע לו תכנים לצפות בהם כמו סדרות וסרטים. זאת כמובן לצד מגוון של אפליקציות ותכנים שונים הזמינים בחנות האפליקציות.

שאומי לא חשפה את המחיר המדויק של Mi TV 4, אך מסרה כי זה יהיה נמוך כאמור ולא יחצה את רף ה-2,000 דולר לדגם 65 אינץ'.

וידאו: הוגו בארה מציג את Mi TV 4 ב-CES

https://www.youtube.com/watch?v=UVILwmDPuVg