למרות שחברת שיאומי (Xiaomi) הצליחה להגיע למקום השני במכירות סמארטפונים בסין, היא עדיין אינה מוכרת לכל, בעיקר בשוק המערבי שם סמסונג, HTC, סוני ואחרות עדיין שולטות.

כעת נראה כי החברה הסינית, שכבר מוכרת בנוסף בהודו, סינגפור ואינדונזיה, הולכת לעשות צעד משמעותי לכיוון ותפתח חנויות רשת באירופה וארה”ב: החל מ-18 למאי, החברה תחל לשווק מספר מצומצם של מוצרים באמצעות חנות הרשת שלה במכירה ישירה בארה”ב, אנגליה, גרמניה וצרפת.

ללא טלפונים, בנתיים

אמנם לעת עתה, לא יימכרו טלפונים סלולריים בחנות, אך כן נמצא שם את המוצרים האיכותיים והמוזלים שלה כמו סוללה ניידת 10,400mAh ב-14 דולר, סוללה בהספק של 5,000mAh ב-10 דולר, רצועת הכושר Mi Band ב-15 דולר והאוזניות Mi Headphones ב-80 דולר.

כל המוצרים יישלחו מסין ישירות, ולדברי החברה בתוך 7 ימי עסקים בלבד. המשלוח אינו חינם לעת עתה, ולמחיר יש להוסיף גם את עלויות המיסים המקומיות של כל מדינה.

שיאומי כבר הכריזה כי היא תחל לשווק מוצרים נוספים שאינם טלפונים חכמים בהמשך, אך מה לגבי כל אותם הסמארטפונים המוצלחים של החברה? כפי הנראה הרגולציה והתקנים אשר נדרשים במערב שונים מאשר במזרח, דבר שייקח מעט יותר זמן להתאים את הדגמים השונים, החומרה ותמיכה בתדרים בהתאם לשוק המקומי כך שלעת עתה, הצעד הראשון בשיווק שאר המוצרים הוא חשוב, ונקווה כי זה יגיע גם לטלפונים של החברה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.