חודשיים בדיוק לאחר שחשפה את ה-AirDots, אוזניות אלחוטיות המזכירות בעיצובן ותכונותיהן את ה-AirPods של אפל (Apple) במחיר זול משמעותית, מכריזה שאומי על דגם מתקדם יותר בשם AirDots Pro. המחיר נותר מאוד תחרותי (60 דולרים), אך שהאוזניות החדשות מציגות מספר תכונות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות – בהן כאלו שגם המוצר היקר בהרבה של אפל (159 דולרים) איננו יכול לספק.

עיצובן של ה-AirDots Pro דומה עוד יותר מזה של קודמיהן ל-AirPods, עם אוזנייה בעלת עיצוב הנראה כאילו היא נחתכה באמצע, וגודל קטן וקומפקטי. יש להן קופסת נשיאה המשמשת גם כסוללה ומטען, כאשר זמן הסוללה הכולל עומד על 14 שעות. ה-AirDots Pro מציעות גם עמידות בפני מים, סינון רעשים אקטיבי בזמן שיחות טלפון, איכות צליל משופרת, ואפשרות להפעלת כל אוזניה בנפרד – כלומר לחבר אותן למכשירים שונים במקביל.

השליטה בשיחות ובמוזיקה נעשית באמצעות משטח מגע, והאוזניות מסוגלות להתחבר הן למכשירים מבוססי אנדרואיד והן למכשירי iOS. המפרט כולל גם תמיכה בהוראות קוליות לסייענית דיגיטלית, בהתאם לפלטפורמה אליהן הן מחוברות (סירי במכשירי אפל, Google Assistant במכשירי אנדרואיד, והסייענית של שאומי עצמה בדגמיה הסיניים).

ה-AirDots Pro יוצעו למכירה בסין החל מה-11 בינואר.

עדכון: האוזניות הושקו וזמינות לרכישה במחיר של כ-50 דולרים.